REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Obornickie Centrum Rekreacji w rozbudowie

  • Autor: propertydesign.pl
  • 25 lut 2014 16:08
Obornickie Centrum Rekreacji w rozbudowie
wizualizacja Centrum Rekreacji w Obornikach, fot.materiały prasowe

Skanska w marcu br. rozpocznie prace przy rozbudowie Centrum Rekreacji w Obornikach. Powstanie nowoczesne Spa&Wellness z systemem saun.

REKLAMA

Firma Skanska podpisała umowę z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o.o. na realizację przebudowy obornickiej pływalni. Po modernizacji standardowa pływalnia zmieni się w nowoczesne Centrum Rekreacji wzbogacając się o boisko do squasha, kręgielnie, bar, a nawet salę konferencyjną na 100 osób. W nowoczesnej strefie Spa&Wellness znajdą się sauny: fińska, eco i infrared, łaźnia rzymska, grota solna i basen rekreacyjny.

Skanska zrealizuje również instalacje: centralnego ogrzewania, sanitarne, elektryczne, wentylację, a także instalację ciepła technologicznego i technologię basenową. Zakres prac obejmuje ponadto roboty rozbiórkowe nadbudówki i schodów zewnętrznych.

- Zaczniemy od robót ziemnych i żelbetowych w pomieszczeniach przyszłej kręgielni i strefie Spa&Wellness. W sierpniu planowany jest przestój technologiczny basenu, podczas którego nastąpi połączenie nowej instalacji z istniejącą i rozruchy technologiczne –informuje Iwona Rynarzewska, Kierownik Budowy, Skanska.

- Prace prowadzone będą na czynnym obiekcie, na trzech oddzielnych frontach jednocześnie. Będzie to wymagało od nas bardzo dobrej koordynacji wszystkich robót. Prace w żaden sposób nie będą zakłócać funkcjonowania obiektu – podkreśla Iwona Rynarzewska.

Koszt inwestycji wyniesie 4,6 mln zł netto. Prace potrwają do końca sierpnia br.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie