REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Design i marka biura motywacją dla nowych pracowników

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 lis 2015 13:42

Przyszłość przedsiębiorstw jest dzisiaj w dużej mierze uzależniona od umiejętności pozyskiwania utalentowanych pracowników, a także od umiejętności nadawania marki miejscu pracy - mówi Katarzyna Jasińska, dyrektor zarządzająca spółki Bene.

REKLAMA

- Biuro zajmuje ważną pozycję w hierarchii motywatorów dla nowych pracowników. Ten fakt powinien bardziej angażować działy HR w procesie aranżacji przestrzeni biurowej - mówi Katarzyna Jasińska, dyrektor zarządzająca spółki Bene.

- Możliwości, jakie daje przestrzeń biurowa tylko w znikomym procencie jest wykorzystywana w ramach strategicznych zadań działów HR, począwszy od ich zaangażowania w aranżacje powierzchni biurowej, poprzez budowanie wizerunku pracodawcy, aż do wykorzystywania tego wizerunku w procesie rekrutacji i budowania zaangażowania pracowników - dodaje Jasińska.

Jak podkreśla, powołując się na raport „Innowacyjność a efektywności kadry zarządzającej w Polsce” przeprowadzonym przez firmę HRK, 41 proc. ankietowanych wskazało, że zmiana komfortu pracy może zdecydowanie podnieść efektywność realizacji bieżących działań. Tylko 9 proc. pracowników uznało, że pracodawca w pełni wykorzystuje ich potencjał.

Raport „Innowacyjność a efektywności kadry zarządzającej w Polsce”do pobrania poniżej:

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie


DO POBRANIA