Gosia Rygalik na 4 Design Days: Jak budować nową rzeczywistość?PropertyDesign.pl - 25-01-2021 12:03


Ten rok diametralnie zmienił cały świat. Jakie więc wyzwania stoją obecnie przed architektami i i projektantami? Jak budować nową rzeczywistość? - pyta projektantka Gosia Rygalik, która weźmie udział w sesji inauguracyjnej 4 Design Days Pre-Opening Online (28-29 stycznia, www.4dd.pl).


– Dokładnie rok temu miałam okazję pierwszy raz uczestniczyć w rozmowie na temat tajemniczego wirusa z Wuhan. Było to podczas rozmów kuluarowych na zeszłorocznej edycji 4 Design Days. I tak oto rok później mam okazję zaprosić Państwa na sesję inaugurującą kolejną edycję 4 Design Days, tym razem w wyjątkowej, nowej formule online – mówi Gosia Rygalik. 

{film;19198}

Gosia Rygalik będzie prelegentem 4 Design Days Pre-Opening Online (28-29 stycznia, www.4dd.pl) i weźmie udział w sesji inauguracyjnej:

28 stycznia 2021 r. | 10.00-11.15

Każda epoka wymaga innej formy. Cztery powody, dla których architektura i design zmienią się na zawsze

Gosia Rygalik to projektantka, działająca również w obszarach edukacji i kultury. Ukończyła Wydział Wzornictwa na ASP w Warszawie. Studiowała także w Denmarks Designskole. Pierwsze projektowe doświadczenia zawodowe zdobywała w Kopenhadze. Podczas studiów na ASP była członkiem platformy PG13, grupy studentów realizującej szerokie spektrum projektów, biorącej udział w licznych wystawach konkursach i warsztatach projektowych. Podczas studiów magisterskich Gosia skoncentrowała się na food designie, a związek między jedzeniem a projektowaniem stanowi istotny temat jej poszukiwań oraz zawodowej praktyki.

W 2009 roku dołączyła do Studio Rygalik, a w 2012 roku została w Studio partnerem. Prowadzi autorski program nauczania 3D Design w Akademeia High School. Współtwórczyni kreatywnego kampusu Sobole, a także prezeska fundacji Sobole zajmującej się designem i kulturą.

Więcej o 4 Design Days na www.4dd.pl