REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Koncept Helios Dream zrewolucjonizuje estetykę kin w Polsce?

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 08 paź 2018 13:11
Koncept Helios Dream zrewolucjonizuje estetykę kin w Polsce?
Tomasz Jagiełło, prezes zarządu, dyrektor generalny, Helios SA, fot. PTWP

- Helios Dream to pomysł łączący zarówno dźwięk, obraz, komfortowe fotele, jak i design. Jest to dobra droga i kierunek, sale będziemy konwertować do nowego konceptu wszędzie, gdzie się da - mówi Tomasz Jagiełło, prezes zarządu, dyrektor generalny, Helios SA.

REKLAMA

- Chcemy rozszerzać koncept Helios Dream. Jest to odpowiedź na zjawisko, które pojawia się w innych krajach, czyli podniesienie standardu kina do premium. Nie będą to jednak zamknięte strefy VIP-owskie - premium oznacza dla nas podwyższoną jakość dostępną dla wszystkich klientów. W ten sposób branża kin reaguje na "ofertę kanapową". Helios Dream to pomysł łączący zarówno dźwięk, obraz, komfortowe fotele, jak i design. Jest to dobra droga i kierunek, sale będziemy konwertować do nowego konceptu wszędzie, gdzie się da - mówi Tomasz Jagiełło, prezes zarządu, dyrektor generalny, Helios SA. Jak zdradza, kolejne koncepty Helios Dream zostaną otwarte już niebawem w Katowicach oraz w warszawskim Blue City.

- Nie boję się konkurencji. Kino było, jest i będzie jądrem strefy rozrywki w centrach handlowych. Obecnie istnieje wiele form rozrywki, jednak są one niezbadane, a ich popularność jest niepewna. Dostrzegamy to, że klient jest coraz bardziej wymagający, stąd nasze inwestycje w design, czy też lobby experience - dodaje Tomasz Jagiełło.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie