×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Karolina Kaim, Tacit Investment: Zapewniam, że wnętrze hotelu będzie niezapomniane!

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 lut 2018 13:54
Karolina Kaim, Tacit Investment: Zapewniam, że wnętrze hotelu będzie niezapomniane!
Karolina Kaim, prezes zarządu spółki Tacit Investment fot. PTWP

Nowy wrocławski hotel wpisze się architektonicznie w historyczną, najstarszą część Wrocławia. O tym, co wyróżni pięciogwiazdkowy hotel The Bridge mówi Karolina Kaim, prezes zarządu spółki Tacit Investment podczas 4 Design Days.

REKLAMA

- The Bridge zlokalizowany będzie na Ostrowie Tumskim. Hotel w standardzie pięciu gwiazdek zaoferuje 184 pokoje, fitness, spa i trzy wielkie sale konferencyjne. Inwestycja wyróżniać się będzie unikalną architekturą, jeśli chodzi o bryłę budynku, która nawiąże do gotyckiego otoczenia i lokalizacji tego obiektu. Hotel urzekać będzie również aranżacją wnętrza zaprojektowaną przez pracownię Medusa Group. Wnętrze to bardzo współczesna parafraza motywów gotyckich czerpiącą z lokalizacji tego miejsca. Zapewniam, że wnętrze będzie absolutnie niezapomniane, dla których którzy postanowią hotel odwiedzić - mówiła Karolina Kaim, prezes zarządu spółki Tacit Investment podczas tegorocznej edycji 4 Design Days.

Blisko 9 tysięcy gości biznesowych, ponad 300 wystawców, 12 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej - tak wyglądało 4 Design Days w 2018 roku. Od 15 do 18 lutego br. w przestrzeniach Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach światowej sławy architekci, designerzy oraz inwestorzy, deweloperzy, producenci i samorządowcy dyskutowali o wyzwaniach, trendach i kierunkach rozwoju współczesnej architektury i projektowania. Debatom i targom towarzyszyły wystawy, warsztaty, spotkania z projektantami oraz gale finałowe konkursów: Property Design Awards 2018, Housemarket Silesia Awards 2018 i Meble Plus – Produkt 2018.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie