REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

4 Design Days 2022 za nami. Zobacz, jak było

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 30 sty 2022 11:34

To były niezwykle inspirujące 4 dni z architekturą, designem i nieruchomościami w roli głównej. Za nami kolejna edycja 4 Design Days w Katowicach, która zgromadziła uznanych architektów i designerów, czołowych producentów, a także inwestorów i przedstawicieli władz samorządowych, którzy rozmawiali o kierunkach rozwoju współczesnej architektury i projektowania, o renesansie polskiego rzemiosła, o nowym europejskim bauhausie, zielonych budynkach i urbanistyce.

REKLAMA

– 4 Design Days organizowane jest cyklicznie od 2016 roku i przyciąga do Międzynarodowego Centrum Kongresowego osoby zainteresowane tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie oraz na rynku nieruchomości i wyposażenia wnętrz. Podobnie jak w poprzednich latach, również
tegoroczną edycję - mimo trudnych, pandemicznych warunków - uświetnili uznani architekci i designerzy. Bardzo dziękujemy wszystkim prelegentom, gościom i partnerom tego wydarzenia, bez których nie byłoby ono możliwe – mówi Małgorzata Burzec-Lewandowska, autorka programu 4 Design Days.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie