REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Aplikacja Equili z pomocą dla architektów

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 07 lis 2017 13:23
Aplikacja Equili z pomocą dla architektów
fot. equili.eu

Firma SkyConcept oficjalnie uruchomiła kompletną wersję aplikacji Equili. Nowa na rynku platforma ma ułatwić komunikację pomiędzy architektami a ich klientami. Aplikacja, która będzie przestrzenią do współdzielenia plików graficznych i tekstowych to nowy pomysł firmy SkyConcept, która od pięciu lat tworzy narzędzia dedykowane szeroko pojętej branży nieruchomości.

REKLAMA

Myśląc o usprawnieniu komunikacji na linii architekt-klient, w oparciu o własne doświadczenia firmy SkyConcept oraz opinie niemalże stu firm architektonicznych, powstało Equili – platforma pozwalająca na udostępnianie, a także łatwe i intuicyjne komentowanie wszystkich materiałów projektowych (dokumentów tekstowych oraz plików graficznych). W przeprowadzonej ankiecie, poprzedzającej prace twórców nad aplikacją, architekci z różnej wielkości firm wskazali główne problemy występujące podczas prowadzenia projektu dla klienta. Pytani głównie o sposób komunikacji i trudności, jakie napotykają podczas konsultacji projektu, udzielili twórcom aplikacji wielu cennych wskazówek, które znalazły odzwierciedlenie w funkcjonalnościach aplikacji.

– Do tej pory dzielenie się projektami oraz ich komentowanie odbywało się z pomocą standardowych dróg komunikacji, tj.: spotkanie, e-mail czy telefon. Architekci i projektanci korzystali też z dostępnych narzędzi do wysyłania materiałów przez Internet. W Equili użytkownicy posiadają swoje konta z odpowiednimi uprawnieniami. Wszyscy uczestnicy projektu mogą w prosty sposób umieszczać komentarze dotyczące plików graficznych i tekstowych, a także akceptować kolejne jego wersje. Funkcjonalności aplikacji mają w głównej mierze pozwolić oszczędzić czas potrzebny na komunikację z klientem, a tym samym przyspieszyć proces realizacji projektu – mówi Piotr Smagała, ‎Business Development Manager w SkyConcept.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie