×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Baza dla wystroju o dowolnym charakterze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 maj 2014 12:45
Baza dla wystroju o dowolnym charakterze
Kabiny Supra Pro, fot. Aquaform
Baza dla wystroju o dowolnym charakterze
Baza dla wystroju o dowolnym charakterze
Baza dla wystroju o dowolnym charakterze
Baza dla wystroju o dowolnym charakterze

Kolekcja Supra Pro to trzy kabiny z drzwiami przesuwnymi: półokrągła, asymetryczna i drzwi przesuwne do montażu we wnęce lub ze ścianką oraz drzwi uchylne do montażu we wnęce. Eleganckie wzornictwo, geometryczne, mocno zaznaczone linie oraz kształt zaprojektowany, aby dawać pełną stabilność i bezpieczeństwo – tak w kilku słowach można je opisać.

REKLAMA

Modele z przesuwnymi drzwiami Aquaform Supra Pro wyposażone zostały w wysokiej klasy układ jezdny, składający się z podwójnych metalowych rolek zapewniających wyjątkowo stabilną, lekką pracę drzwi. System ten poleca się przede wszystkim do łazienek, których układ nie pozwala na zastosowanie kabiny z drzwiami otwierających się na zewnątrz. Modele z serii Supra Pro pasują zarówno do klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrz.

- Podczas gdy obecny rynek oferuje klientom szeroki wybór produktów o różnej jakości, kabiny Supra Pro spełniają najwyższe standardy wykonania. To świetny wybór dla osób poszukujących modelu kabiny z drzwiami rozsuwanymi o najlepszej jakości – mówi Karolina Kucewicz, specjalista ds. marketingu w Aquaform. - Kolekcja Supra Pro składa się z czterech modeli. Kabina asymetryczna będzie odpowiednia raczej do łazienki o większych rozmiarach, pozostałe modele natomiast świetne się sprawdzą zarówno w przestronnych, jak i mniejszych łazienkach. Jeśli chodzi o styl, są one wyjątkowo uniwersalne i będą dobrą bazą dla wystroju o dowolnym charakterze – dodaje Karolina Kucewicz.

Kabiny Aquaform Supra Pro wykonane są z bezpiecznego szkła o grubości od 4 do 6 mm (w zależności od modelu) oraz komorowych profili aluminiowych. W każdej kabinie istnieje możliwość zastosowania dodatkowego profilu poszerzającego, który może być szczególnie praktyczny przy nietypowym wymiarze wnęki. Np. jeśli nasza wnęka ma szerokość 93 cm, możemy w niej zamontować drzwi o szerokości 90 cm wraz z profilem poszerzającym i w ten sposób doskonale zabudować całą dostępną powierzchnię. Rozwiązanie takie jest zdecydowanie korzystniejsze cenowo od zamawiania kabiny na wymiar i nie trzeba na nie dodatkowo czekać. Konstruktorzy serii Supra Pro pomyśleli też o codziennej wygodzie użytkowników. Poręczne, chromowane uchwyty i płynnie pracujące rolki to jedne z atutów serii. O komforcie korzystania z kabin z drzwiami przesuwnymi decyduje też wygoda ich pielęgnacji – łatwe wypięcie rolek pozwala dokładnie wyczyścić miejsca trudniej dostępne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie