×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Case study: oświetlenie Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 08 lut 2022 12:54
  • Aktualizacja: 08 lut 2022 12:55
Case study: oświetlenie Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie
Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie, fot. mat. pras. Lena Lighting

We wnętrzach gmachu Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie zainstalowano nowoczesne oprawy oświetleniowe LED.

REKLAMA

Energooszczędne lampy LED od producenta z Wielkopolski zostały zamontowane w gmachu Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie. Do realizacji wybrano oprawy o nowoczesnym wzornictwie, które idealnie komponują się z klimatem wnętrz uczelni.

Lampy Lena Lighting zainstalowano m.in. w holu głównym, sklepie, pomieszczeniach administracyjnych oraz szatniach. Reprezentacyjny charakter wnętrz uczelni podkreślają oprawy z serii Baris Led, SQ 600 LED oraz najnowsza propozycja z kategorii oświetlenia architektonicznego lampa Solanto. Oświetlenie nadaje wnętrzu przytulności i przestronności, a same lampy wyróżniają się stylem i podkreślają pozytywną atmosferę miejsca.

– Inwestycja w lampy ledowe charakteryzujące się wysokimi parametrami świetlnymi, wytrzymałością i energooszczędnością to świetne rozwiązanie dla uczelni, w których sztuczne światło pełni bardzo istotną funkcję. Nowoczesne oprawy LED zapewniają wysokiej jakości oświetlenie i przynoszą bardzo duże oszczędności związane z eksploatacją. Jednocześnie charakteryzują się przykuwającym uwagę wzornictwem, wpływając na ogólny odbiór przestrzeni. Zapewniają nie tylko komfort i bezpieczeństwo użytkowników, ale pozytywnie oddziałują na ich samopoczucie i nastrój – mówi Łukasz Drewka, Dyrektor ds. Inwestycji Lena Lighting.

Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie to najstarsza i największa uczelnia muzyczna w Polsce. Od 1810 roku, daty narodzin patrona szkoły, kształci wybitnych muzyków, wokalistów czy aktorów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie