REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Design dla... kawosza

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 lis 2017 12:03
Design dla... kawosza
fot. mat. prasowe
Design dla... kawosza
Design dla... kawosza
Design dla... kawosza

Krups zaprezentował najnowszy model ekspresu, który wyróżnia ciekawy design i najnowsze rozwiązania techniczne.

REKLAMA

Nowy ekspres Krups Evidence EA89 ma pobudzić wszystkie zmysły kawosza. Ekspres został opracowany z troską o każdy szczegół, począwszy od materiałów, ergonomii i kompaktowej formy, po intuicyjny wyświetlacz OLED, dzięki któremu parzenie kawy jest łatwe i szybkie.

Estetyka nowego modelu charakteryzuje się prostotą. Seria EA89 dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych: czarnym, białym oraz z wykończeniem ze stali nierdzewnej. Nowoczesne, ale minimalistyczne wzornictwo, niewielkie rozmiary (głębokość tylko 36 cm) sprawia, że ekspres może stanowić ozdobę wnętrza.

Dzięki rozwiniętej opcji personalizacji będzie można łącznie korzystać aż z 15 programów, w tym trzech do przygotowania herbaty: białej, zielonej  i czarnej. Funkcja 2-in-1 Touch pozwala na przygotowanie dwóch filiżanek aromatycznego cappuccino albo mlecznej cafe latte za jednym dotknięciem. Teraz wprowadzono także, możliwość przygotowania białych kaw w wysokich szklankach. Pojawiła się również funkcja dedykowana dla miłośników intensywnych kaw czarnych – Espresso Shot każdego postawi na nogi.

Podobał się artykuł? Podziel się!