REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Deski winylowe wkraczają na parkiet

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 13 lis 2017 16:10
 Deski winylowe wkraczają na parkiet
Fot. materiały prasowe
 Deski winylowe wkraczają na parkiet

Designflooring to europejska marka, która specjalizuje się w produkcji luksusowych podłóg winylowych. Na polskim rynku debiutuje właśnie jej najnowszy produkt - seria desek winylowych z twardym rdzeniem. Czym charakteryzuje się tego typu technologia? Odpowiedź poniżej.

REKLAMA

Najnowsza seria to wynik inspiracji rysunkami drewna charakterystycznymi dla gatunków drzew z europejskich i północnoamerykańskich lasów. Poza walorami estetycznymi, najnowsze deski winylowe posiadają unikalne parametry techniczne - są w stanie zredukować przenikanie hałasu (dźwięków mechanicznych) pomiędzy kondygnacjami nawet o 19 decybeli i to bez konieczności stosowania specjalnego podkładu. Najnowsza technologia desek winylowych jest idealna do przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych, zwłaszcza tych wielopoziomowych jak biura, mieszkania, czy hotele.

Najnowsze deski winylowe mogą być montowane na większości dostępnych podłoży – zarówno tych o twardej (ceramika i parkiet), jak i nierównej powierzchni. Przy ich montażu nie trzeba przejmować się niedoskonałościami podłoża.

- Deski winylowe z najnowszej serii można w procesie instalacji łatwo nacinać i łamać, bez użycia specjalistycznych narzędzi - wyjaśnia Scott Cochrane, dyrektor generalny Designflooring. - Dobrze znany system zatrzasków i zmodyfikowana technologia rdzenia gwarantują, że architekci, projektanci wnętrz i specjaliści od montażu podłóg mogą uzyskać dizajnerską podłogę w każdej przestrzeni, bez potrzeby używania kleju i przy minimalnym przygotowaniu powierzchni - dodaje przedstawiciel firmy.

Najnowsze deski winylowe są odporne na wodę, łatwe w myciu i konserwacji, a także kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym. Posiadają również atest higieniczny, co potwierdza, ze są bezpieczny dla użytkowników.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie