×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dobra aranżacja to królestwo detali

  • Autor: propertydesign.pl
  • 07 maj 2014 16:13
Dobra aranżacja to królestwo detali
fot. Drzwi i podłogi Vox
Dobra aranżacja to królestwo detali
Dobra aranżacja to królestwo detali

W dużej mierze to detale decydują o charakterze wnętrza, w subtelny sposób nadając mu ostateczny sznyt. Drzwi wewnętrzne, pełniące funkcję przegrody między pomieszczeniami, powinny być zatem dopracowane w najmniejszych szczegółach.

REKLAMA

Nieprzemijający trend na minimalizm to proste formy, znacznie ograniczone elementy dekoracyjne, monochromatyczne lub stonowane kolorystycznie aranżacje. W tak oszczędnym, nowoczesnym wnętrzu, każdy szczegół ma znaczenie – dobrze wyeksponowany, może być nośnikiem określonego stylu. Drzwi z opaską Arco, które proponuje sieć Drzwi i podłogi VOX, operując mocnym, charakterystycznym detalem, wpisują się w założenia nowoczesnego wzornictwa.

Wykończenie ma znaczenie

Ościeżnica z opaską Arco, którą dla sieci Drzwi i podłogi Vox wyprodukowała firma Interdoor, to pierwsza na polskim rynku propozycja ramy drzwi z podwyższoną górną belką i zaokrąglonymi krawędziami. Ten subtelny szczegół nadaje charakter nie tylko skrzydłu drzwiowemu, ale i całości aranżacji. Opaska ARCO jest produktem uzupełniającym dla czternastu wybranych modeli drzwi. W połączeniu z oszczędnymi zdobieniami czy przeszkleniami, daje efekt drzwi nie tylko nowoczesnych, ale i bardzo eleganckich.

Zaokrąglona krawędź górnej belki harmonijnie komponuje się z owalnymi lub prostokątnymi wstawkami szklanymi o podobnie zaoblonych bokach. Skrzydła drzwiowe z kolekcji Allande, Andora czy Bolzano, w oprawie opaski Arco zyskują nowe, lekkie proporcje. Wstawka ze stali nierdzewnej, połączona z zaokrągloną krawędzią czynią zaś z modelu Alba najbardziej surowy model w kolekcji.

Wiele pomysłów, wiele aranżacji

Tytuł Dobry Design 2014 potwierdza walory wzornicze opaski Arco, jej forma jednak broni się sama. Możliwość kompletowania z kilkunastoma modelami drzwi dostępnymi w bogatej gamie kolorystycznej sprawia, że może być ona uzupełnieniem niezliczonej liczby aranżacji: od wnętrz utrzymanych w odmiennej kolorystyce, poprzez eleganckie, aż po osadzone w klimacie surowej nowoczesności.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie