Futurystyczna armatura do luksusowych hoteliPropertydesign.pl - 11-03-2016 15:44


Studio Sieger Design Supernova zaprojektowało armaturę linii Supernova dla Dornbrachtu. Jej futurystyczny i ekstrawagancki wygląd stanowi ciekawy akcent w luksusowych hotelach.

Dornbracht rozszerza i uatrakcyjnia linię Supernova poprzez wprowadzenie nowej baterii umywalkowej z mieszaczem. Dekoracyjna dźwignia umieszczona z boku współgra z rzeźbą baterii.

Linia Supernova miała swoją premierę w 2009 roku. Jej cechą charakterystyczną jest m.in. geometryczny design. Liczne fasety oraz poligonalne powierzchnie przywodzą na myśl precyzyjnie oszlifowany kryształ, który za każdym razem w inny sposób odbija światło oraz otaczające go przedmioty.

Nowa, jednouchwytowa bateria umywalkowa uwydatnia geometrię i elegancję serii. Udoskonalenie kształtu oraz umieszczenie dźwigni z boku sprawia, że bateria staje się bardziej dekoracyjna i wygodniejsza w użyciu.

Linię Supernova tworzy ponad 60 produktów. W jej skład wchodzą jednouchwytowe oraz trzyotworowe baterie, jak również dwie wylewki wannowe z kaskadą – do montażu na ścianie albo rancie wanny. Gamę uzupełnia wybór akcesoriów. Dodatki, podobnie jak wszystkie produkty z linii Supernova, są dostępne w wykończeniu: chrom lub champagne.