HushHybrid: nowa kabina akustyczna do pracy hybrydowej i dla lepszych wideokonferencjiRedakcja PropertyDesign.pl - 26-07-2021 10:22


Praca hybrydowa to już nie tylko trend, ale model po który sięga dziś coraz więcej pracodawców, a wszystko dzięki covidowym powrotom do biurowej rzeczywistości. HushHybrid to nowość w ofercie kabin akustycznych marki Hushoffice dedykowana do pracy indywidualnej i dłuższych wideokonferencji.

Ta budka wyróżnia się nie tylko bardzo dobrą izolacją akustyczną, ale jest również wyposażona we wszystkie niezbędne dla użytkownika elementy. Z połączenia tych właściwości powstaje uniwersalne miejsce do pracy hybrydowej, które oprócz świetnego designu zapewnia wykonywanie zadań w ciszy i spokoju.

Dlaczego hushHybrid jest idealny do wideokonferencji?

HushHybrid zapewnia wszelkie udogodnienia związane z korzystaniem z kabiny akustycznej do dłuższej pracy w pojedynkę i wideokonferencji. Komfort akustyczny, poczucie prywatności i dodatkowe udogodnienia przekładają się na szybką i bardziej efektywną pracę. W środku budki znajdziemy gniazdo elektryczne oraz porty USB, a wydajna wentylacja wymienia powietrze w ciągu zaledwie 90 s. To aspekt, który również istotnie wpływa na efektywność pracy wewnątrz hushHybrid.

Wymiary produktu to 1244 mm x 900 mm x 2230 mm. Kabina oferuje także szereg atutów „skrojonych” na potrzeby zadań hybrydowych, a przede wszystkim zdalnych połączeń wideo. HushHybrid posiada wygodne, miękkie siedzisko, które gwarantuje utrzymanie poprawnej pozycji ciała, a możliwość zamontowania uchwytu VESA pozwala zawiesić komputer all-in-one lub monitor w optymalnej pozycji.

Produkt można wyposażyć w dodatkowe, boczne paski LED po obu stronach zawieszonego wyświetlacza. Oświetlenie LED wpływają na najlepszą prezencję twarzy podczas wideorozmów, a tym samym zapewniają najbardziej pożądany i profesjonalny wizerunek – niezależnie od tego, czy uczestniczymy w biznesowym spotkaniu, webinarze, czy spotkaniu z zespołem.

Nowa kabina w „nowej rzeczywistości”

Nowy model pracy biurowej już teraz w dużej mierze opiera się na systemie hybrydowym, w którym część tygodnia spędzamy w domu, a pozostałe dni w biurze. Wideokonferencje i praca zdalna to nieodłączne elementy standardowego dnia pracy. Jednocześnie przebywanie w biurze może wiązać się z utrudnieniami takimi jak zachowanie odpowiedniej odległości między pracownikami czy dostępność miejsc do połączeń zdalnych i dłuższych wideorozmów. Dlatego przestrzenie biurowe muszą zostać przearanżowane i dostosowane do aktualnych potrzeb pracowników.

HushHybrid został zaprojektowany, aby spełnić te oczekiwania. Zapewnia komfort pracy w pojedynkę, szczególnie przy wideokonferencjach i dłuższej pracy wymagającej skupienia i ciszy. Znajdujący się wewnątrz stolik można dodatkowo wysunąć w kierunku użytkownika, dając tym samym więcej przestrzeni do pracy. HushHybrid jest w pełni mobilny dzięki wmontowanym kółkom.

Kabina akustyczna w naturalny sposób ułatwia zachowanie odpowiednich odległości między pracownikami, a jej najczęściej dotykane powierzchnie wewnątrz są pokrywane specjalną nanopołowką antywirusową, która przeciwdziała rozwojowi wirusów i mikrobów. Pod wpływem światła (zarówno naturalnego, jak i sztucznego) osiąga ona właściwości dezynfekujące. Powłoka jest trwała i utrzymuje się przez min. 12-miesięcy.

Kabina akustyczna all-in-one

Kabina hushHybrid odpowiada na indywidualne potrzeby pracownika. Wygodne siedzisko, dodatkowo wysuwany stolik, możliwość zamontowania komputera all-in-one lub monitora, a także komfort akustyczny zapewniają doskonałe warunki do pracy indywidualnej w skupieniu, wideokonferencji, szkoleń i webinarów online. Budkę można zamówić z dodatkowymi naklejkami na szybę, zapewniającymi prywatność, dzięki efektowi „szronienia”. Naklejki sprawiają, że wyświetlane wewnątrz na ekranie materiały będą trudne do dostrzeżenia z zewnątrz.

Obecność kabiny hushHybrid w biurze powoduje, że pracownicy nie muszą się już martwić o to, czy rozmowy telefoniczne i wideokonferencje przeszkadzają współpracownikom – nawet jeśli budki są umieszczone w samym centrum open space. HushHybrid daje użytkownikom maksymalną ilość miejsca, zajmując jak najmniejszą część biura. W razie potrzeby przearanżowania miejsca pracy hushHybrid można łatwo przemieścić w biurze – produkt jest całkowicie mobilny. Szeroka gama kolorystyczna kabiny pozwala na dopasowanie jej do stylu każdego wnętrza biura.

- Kabina hushHybrid to najnowsza propozycja marki Hushoffice, odpowiadająca na wszystkie potrzeby pracowników „tu i teraz". Praca hybrydowa jeszcze nigdy nie była tak popularna jak dziś. To już nie tylko trend, a czasem wymóg pracodawcy i oczekiwanie pracowników. Rynek pracy przyszłości to przede wszystkim elastyczność. W tym kontekście należy to rozumieć jako możliwość dostosowania środowiska pracy do wykonywanych zadań w najlepszych dla siebie warunkach. Kabina hushHybrid w pełni odpowiada na te potrzeby pracowników – to multifunkcyjne rozwiązanie do pracy i wideokonferencji, zapewniające komfort akustyczny i bezpieczne środowisko pracy. Budka jest w pełni mobilna, gwarantuje maksymalne wykorzystanie przestrzeni, zajmując jak najmniejszą część biura. HushHybrid to kabina „must have" dedykowana do pracy w »nowej rzeczywistości« – mówi Mateusz Barczyk, Senior Brand Manager w Hushoffice.