×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Interaktywne lustra Abyss Glass zrewolucjonizują rynek?

  • Autor: Dlahandlu.pl
  • 09 lip 2018 11:07
  • Aktualizacja: 09 lip 2018 11:06
Interaktywne lustra Abyss Glass zrewolucjonizują rynek?
Fot. Abyss Glass

W czasie European Start-up Days (ESD) można się było "przejrzeć" i przyjrzeć innowacyjnym lustrom katowickiego start-upu Abyss Glass. Jak działa wynalazek i jakie wiąże z nim nadzieje, mówi Jakub Kapuścik, CTO (Chief Technology Officer) firmy.

REKLAMA

Jakub Kapuścik podkreśla, że gdy on i jego koledzy zaczynali projekt biznesowy pod tytułem "nasza własna firma", lustra były tylko jednym z kilku pomysłów. Wydały się najbardziej trafionym, co po kilku latach udało się sprawdzić. 15 maja na gali kończącej pierwszy dzień European Start-up Days odebrali wyróżnienie w konkursie Start-up Challenge.

AbyssGlass to lustra interaktywne. Potrafią odczytywać informację o użytkowniku i wyświetlać skierowaną do niego informację. Przekaz jest spersonalizowany, więc potencjał marketingowy rozwiązania jest bardzo duży.

Jak zaznaczają na swoim Facebooku Kapuścik i jego koledzy z firmy, najnowsze użycie ich lustra miało miejsce w Budapeszcie. AbyssGlass promowało w węgierskiej stolicy znaną kosmetyczną markę Inglot.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie