REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kolorystyczny chill out

  • Autor: propertydesign.pl
  • 21 mar 2014 10:16
Kolorystyczny chill out
Nowa kolekcja kolorów na 2014 r., fot. Benjamin Moore
Kolorystyczny chill out
Kolorystyczny chill out
Kolorystyczny chill out
Kolorystyczny chill out
Kolorystyczny chill out

Delikatne, inspirowane naturą, neutralne pastele dominują w kolekcji kolorów na 2014 rok marki Benjamin Moore. Dostępne są w ekologicznych liniach farb.

REKLAMA

Idea bardzo bliska nurtowi w designie, jakim jest Slow Design. Wywodzi się ze Slow Movement, określanego również mianem Slow Life, czyli życia pozbawionego nieustannego pędu, świadomego, gdzie jednostka potrafi dostrzec swój i innych indywidualizm, czerpać z natury. W Slow Design jest ważne indywidualne podejście do projektu, który ma być dokładnie przemyślany, tworzony bez pośpiechu, w zgodzie z naturą i funkcjonalnie.

Tegoroczne odcienie marki Benjamin Moore są stonowane i optymistyczne. Mają tworzyć atmosferę bardzo bliską idei Slow Design.  Proponowane odcienie przez markę sprawdzą się zarówno w dekoracji ścian, jak i renowacji mebli. Kolory te są dostępne w ekologicznych liniach farb Natura® i Ultra Spec® 500 całkowicie wolnych od szkodliwych lotnych związków organicznych tzw. LZO. W związku z tym są w pełni bezpieczne i bezzapachowe. Z kolei elementy drewniane i drewnopodobne można pomalować ekologiczną, wodorozcieńczalną emalią alkidową z rodziny Advance® marki Benjamin Moore.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie