×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Minimalistyczny i uniwersalny design

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 maj 2014 12:02
Minimalistyczny i uniwersalny design
fot. Ferro
Minimalistyczny i uniwersalny design
Minimalistyczny i uniwersalny design
Minimalistyczny i uniwersalny design
Minimalistyczny i uniwersalny design
Minimalistyczny i uniwersalny design

Trudno jest dziś sobie wyobrazić nowoczesną łazienkę bez funkcjonalnego natrysku i atrakcyjnego wzornictwa.

REKLAMA

Praktyczny natrysk, komfortowy w użytkowaniu i oczywiście prezentujący się elegancko wśród mebli i innych łazienkowych sprzętów to bardzo istotny element aranżacji. Oferta rynkowa dostarcza wielu atrakcyjnych propozycji, wśród których znajdziemy kolekcję zestawów natryskowych z deszczowniami firmy Ferro. Dobry wybór dla współczesnych łazienek.

Jest wśród nich Costa, natryskowy zestaw z deszczownią o geometrycznej formie przeznaczony do baterii podtynkowej, który zaopatrzony został w metalowy drążek przesuwny, głowicę talerzową 200mm, jednofunkcyjną rączkę natrysku i system easy clean.

W zestawie natryskowym z deszczownią Alcata o minimalistycznym, uniwersalnym designie, oprócz kwadratowej głowicy talerzowej i sytemu easy clean zastosowano niezwykle praktyczny przełącznik deszczownia/natrysk. W Ponta geometryczna forma deszczowni i charakterystyczne wygięcie drążka będą doskonale prezentować się w łazienkach nowoczesnych. Zestaw ten posiada jednofunkcyjną rączkę natrysku, przełącznik deszczownia/natrysk oraz system easy clean.

Zestaw natryskowy z deszczownią do baterii natryskowej Ibiza ma piękny, opływowy kształt. Zaopatrzony został w 3-funkcyjną rączkę natrysku o strumieniach: deszcz, masaż, mieszany, system easy clean, głowicę talerzową 200 mm i przełącznik deszczownia/natrysk.

Ciekawą propozycją Ferro są także eleganckie panele natryskowe Rimini i Garda. Te uniwersalne, praktyczne urządzenia posiadają pięć funkcji na rączce natrysku, co pozwala na wysoki komfort użytkowania, punktowy uchwyt rączki natrysku w przypadku Rimini oraz przesuwny uchwyt rączki natrysku u Gardy, a także przegubowy natrysk górny.

Na uwagę zasługują również funkcjonale zestawy podtynkowe Rotondo i Quadro. Rotondo to zestaw natryskowy o nowoczesnym designie. Posiada głowicą talerzową mosiężną 200 lub 220 mm z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego i strumieniem typu: deszcz. Jej okrągły kształt będzie doskonale prezentował się w klasycznych wnętrzach. Podtynkowy zestaw natryskowy Quadro 8” z głowicą talerzową mosiężną o geometrycznej formie i systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego jest idealny dla łazienek urządzonych w stylu nowoczesnym.

Atrakcyjne wzornictwo i ich zróżnicowane parametry sprawiają, że można odnaleźć urządzenie zgodne z każdą potrzebą, gustem i co najważniejsze komponujące się z aranżacją łazienki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie