REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Na fali

  • Autor: propertydesign.pl
  • 22 kwi 2014 09:45
Na fali
Libra to nowoczesna sofa, fot. Kinnarps
Na fali
Na fali
Na fali

Libra to nowoczesna sofa o falistym kształcie, dostępna w opcji z jednym, dwoma lub trzema siedziskami. Sprawdzi się jako akcent urozmaicający przestrzeń biurową.

REKLAMA

Libra to po łacinie waga, czyli znak zodiaku, któremu przypisuje się takie cechy jak towarzyskość i życzliwość oraz dążenie do harmonii i równowagi. Nazwa ta wydaje się odzwierciedlać charakter Libry, której forma inspirowana jest zresztą harmonijnym ruchem fal. Sofa została zaprojektowana tak, by można było siadać po obu stronach siedziska, co czyni ją wszechstronnym elementem wyposażenia, dzięki któremu nawet krótkie, nieplanowane spotkania "w biegu" będą mogły odbyć się w komfortowych warunkach.

Niecodzienne faliste kształty Libry to nie tylko zabieg czysto estetyczny. To także gwarancja niezwykłej wygody. Libra sprawdza się jako akcent urozmaicający na ogół dość poważne i raczej stonowane środowiska biurowe, a w połączeniu z szeroką gamą obić tapicerskich oferuje możliwości personalizacji wyglądu; nawet samo siedzisko może występować w obiciu z kontrastujących kolorów.

- Każdy nowy produkt w naszej ofercie, który w jakiś sposób zachęca użytkowników do puszczenia wodzy fantazji jest wielkim powodem do dumy i radości. Libra z pewnością do takich produktów należy. Ta sofa jest połączeniem komfortu i ogromnej liczby opcji wykończeń. Choćby samo siedzisko można tapicerować dwoma kolorami tapicerki. Do eksperymentowania z różnymi konfiguracjami i połączeniami zachęca też niewątpliwie falista, dynamiczna sylwetka Libry. Tym meblem namawiamy wręcz do wyjścia poza biurowe standardy estetyki - dodaje Ulrika Liffner, Kinnarps International Product Manager działu Soft Seating & Reception.

Libra pojawi się w ofercie Kinnarps w 2014 roku. Sofa dostępna będzie w trzech opcjach – z jednym, dwoma oraz trzema siedziskami. Do wykończenia Libry można dobrać każdy materiał z oferty Kinnarps. Nogi oferowane będą w kolorach: białym, czarnym i srebrnym, a także w wykończeniu chromowanym.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie