REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Najnowsze produkty w kategorii pokryć podłogowych

  • Autor: Property Design
  • 20 sty 2014 10:17

Firma Kopp przedstawiła na hanowerskich Międzynarodowych Targach Dywanów i Pokryć Podłogowych swoje najnowsze produkty w kategorii pokryć podłogowych.

REKLAMA

Zespół złożony z sześciorga ekspertów wyróżnił w tym roku 62 innowacje, które znacząco wpływają na oblicze współczesnego projektowania podłóg i ofertę producentów. Przy ocenie, pod uwagę brane były nowe rozwiązania w zakresie technologii, jakości i funkcjonalności. Ważny okazał się również sam design produktów oraz ich dopasowanie do aktualnych potrzeb rynku. Wśród czołowej sześćdziesiątki znalazły się moduły tarasowe Floover Hortus & Floover Decking.

To rozwiązanie opiera się na polipropylenowej podstawie, której warstwą wierzchnią mogą być polistyrenowe klepki wykończone tkanym winylem Floover Woven lub drewniane klepki z drewna Ipe czy Teak. Kluczowe korzyści? Moduły łączone są w systemie klik, dzięki czemu ich montaż jest bezproblemowy i umożliwia szybkie zaaranżowanie powierzchni na zewnątrz budynku. Niespotykana odporność i odpowiedni dobór materiałów sprawia, że system Hortus może być stosowany w zakresie temperatur od -20°C do +70°C, gwarantując trwałość rozwiązania. Innowacja w zakresie designu polega na możliwości stosowania takiego samego dekoru we wnętrzach, jak i na zewnątrz obiektów.

Podczas targów system Floover Hortus & Floover Decking został wystawiony w strefie innowacji, w której znajdują się produkty wyróżnione przez jury w kategorii Resilient & Textile Floor Coverings. Strefa ta, zaprojektowana przez Jürgena Mayera H., była zarazem początkiem trasy Innovation@Domotex odbywającej dwa razy dziennie z udziałem przewodnika – architekta.

W Polsce jedynym dystrybutorem produktów wyróżnionej marki Floover jest firma Kopp. W ofercie znajdują się zarówno dostrzeżone przez jury targów Domotex tarasy Floover Hortus, jak i szeroka gama podłóg winylowych przeznaczonych do stosowania we wnętrzach budynków.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie