×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Niepowtarzalne wzornictwo i funkcjonalność

  • Autor: propertydesign.pl
  • 23 kwi 2014 11:49
Niepowtarzalne wzornictwo i funkcjonalność
Baterie wielootworowe, fot. Ferro
Niepowtarzalne wzornictwo i funkcjonalność
Niepowtarzalne wzornictwo i funkcjonalność
Niepowtarzalne wzornictwo i funkcjonalność
Niepowtarzalne wzornictwo i funkcjonalność

Baterie wielootworowe Ferro dedykowane do wanien zdobywają coraz większą popularność. To rozwiązanie funkcjonalne, ale jest także ciekawym pomysłem na stylową aranżację łazienki i przestrzeni przy wannie.

REKLAMA

Zaletą baterii wielootworowych marki Ferro z linii Metalia 56 i 57 jest wygoda ich użytkowania. W standardowych łazienkach wąż prysznicowy zajmuje dużo miejsca, nie wygląda zbyt estetycznie, gdy jest owinięty wokół wylewki i utrudnia dostęp do elementów regulujących. Baterie wielootworowe są prostym rozwiązaniem na takie łazienkowe problemy. Dają możliwość schowania węża w obudowie wanny, dzięki czemu na zewnątrz zostanie tylko słuchawka, którą w razie potrzeby będziemy mogli wyciągnąć.

Baterie wielootworowe wygrywają ze swoimi tradycyjnymi koleżankami nie tylko funkcjonalnością. Dla wielu osób największym atutem będzie ich wygląd. Oryginalny i nietuzinkowy, podkreśli wyjątkowy charakter łazienki i nada jej dyskretnej elegancji. Baterie wyróżniają się prostym, a zarazem niepowtarzalnym wzornictwem. Utrzymane we współczesnej stylistyce z gustowną chromowaną powierzchnią, bez wątpienia zaprezentują się znakomicie w każdej łazience, komponując się doskonale z pozostałymi elementami wyposażenia.

Przyjemna i ładna łazienka to przede wszystkim czysta łazienka. Dlatego właśnie łatwo dostępne elementy są kolejnym atutem wielootworowych baterii. Ale to nie jedyne zalety wielootworówek z kolekcji Ferro – baterie zaopatrzono w ekonomiczny regulator ceramiczny FerroClick oraz automatyczny przełącznik wanna/prysznic. Ponadto Metalia 57 posiada wylewkę kaskadową, przez którą z siłą wodospadu płynie efektowny szeroki strumień wody umożliwiający szybkie napełnienie wanny. Warto zwrócić uwagę także na europejską jakość baterii zapewniającą trwałość i bezawaryjną obsługę armatury, potwierdzoną przez producenta 7-letnim okresem gwarancji – do produkcji baterii użyto wysokiej jakości materiałów oraz najnowszych technologii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie