×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesne technologie w Lublin Plaza ułatwiają parkowanie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 01 mar 2023 10:57
Nowoczesne technologie w Lublin Plaza ułatwiają parkowanie
Już od 1 marca br. goście galerii mogą korzystać z parkingu bez konieczności pobierania biletu, dzięki systemowi kamer odczytującemu numer rejestracyjny pojazdu. fot. mat. prasowe Klepierre

Od dzisiaj (1 marca br.) klienci centrum handlowego Lublin Plaza mogą korzystać z nowego systemy parkingowego.

REKLAMA

  • Centrum handlowe Lublin Plaza zmodernizowało system parkingowy w obiekcie. 
  • Kamery sczytują automatycznie numer rejestracyjny pojazdu, po czym następuje otwarcie szlabanu i zostaje zapoczątkowane naliczanie opłaty.

Już od 1 marca br. goście galerii mogą korzystać z parkingu bez konieczności pobierania biletu, dzięki systemowi kamer odczytującemu numer rejestracyjny pojazdu. Wprowadzone usprawnienia zapewnią również wygodne i bezpieczne formy płatności za postój.

Modernizacja systemu parkingowego, ma na celu usprawnienie komunikacji i łatwiejsze korzystanie z parkingu klientom galerii. Dzięki temu wizyta w centrum handlowym będzie bardziej komfortowa. Nowy system jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Wystarczy podać numer rejestracyjny pojazdu, żeby opłacić postój w samoobsługowych kasach znajdujących się przy wyjściach z galerii na parking.

Automatyzacja dzięki technologii

Przy wjeździe na parking zostały umieszczone szlabany wraz z kamerami odczytującymi numer rejestracyjny auta. Otwarcie szlabanu następuje automatycznie po sczytaniu numeru rejestracyjnego.

Po zakończeniu zakupów w galerii należy udać się do kasy i wpisać numer rejestracyjny zaparkowanego pojazdu. Kolejnym krokiem jest wybranie zdjęcia tablicy rejestracyjnej swojego pojazdu oraz metody płatności. Klienci będą mogli zapłacić za parkowanie gotówką, kartą płatniczą lub BLIK-iem. Opłata za parkowanie naliczana jest automatycznie od momentu wjazdu na parking. 

Położona w centrum miasta galeria Lublin Plaza posiada blisko 700 miejsc postojowych na dwupoziomowym parkingu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie