REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesny look z Tubądzina

  • Autor: propertydesign.pl
  • 19 mar 2014 15:14
Nowoczesny look z Tubądzina
Płytki rektyfikowane, fot. Tubądzin
Nowoczesny look z Tubądzina
Nowoczesny look z Tubądzina

Nowe płytki rektyfikowane marki Tubądzin to dopracowany i odważny design.

REKLAMA

Marka Tubądzin poszerzyła ofertę o nową kolekcję płytek ceramicznych. Brzegi płytek rektyfikowanych zostały mechanicznie ścięte, dzięki czemu mają identyczny rozmiar, a ich krawędzie tworzą kąt prosty. W przeciwieństwie do pozostałych płytek, ich rozmiar określa się z dokładnością do 0,2 mm. Maksymalnie ujednolicone wymiary i proste krawędzie, w połączeniu ze współczesnym wzornictwem będą dobrym rozwiązaniem do prawie każdej łazienki.

Brązy i beże z kolekcji Elle to klasyczne piękno i stylowe detale. Oryginalne dekory z motywem roślinnym, zestawione z płytkami o gładkich powierzchniach i uzupełniającymi całość mozaikami, dają możliwość stworzenia ciekawej aranżacji.

Podobną, klasyczną kolorystykę przedstawia kolekcja Palisander, w której dominują motywy zapożyczone wprost z natury.  Duże dekory z motywem liści, wraz z płytkami imitującymi teksturę egzotycznego drewna, stanowią interesujące wzornictwo.

Proste, gładkie płytki kolekcji Coll uwodzą kolorami. Klasyczna biel i czerń zostały zestawiona z odcieniami miodu i błękitu, oraz czerwieni pojawiającej się na listwie ściennej. Dekory imitujące cegłę, obok tych ozdobionych motywami kwiatowymi, dopełniają całości tej kolekcji.

Odważny design to walory nowych kolekcji płytek rektyfikowanych marki Tubądzin. Pomimo ostrych krawędzi tworzących kąt prosty, przy ich łączeniu warto zastosować fugi, które mogą być jednak cieńsze niż w przypadku tradycyjnych płytek. Zabezpieczą one powierzchnię przed siłami działającymi w powierzchniach, na których układane są płytki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie