REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy wzór płytki ceglanej z Cegielni Dąbrówka

  • Autor: Property Design
  • 20 sty 2014 10:30
Nowy wzór płytki ceglanej z Cegielni Dąbrówka

Podczas prac nad nową gamą kolorów dla ceramicznych produktów Cegielni Dąbrówka powstał nowy wzór płytki ceglanej do ścian wewnętrznych i elewacji. Oto pierwsze zdjęcia nowych płytek.

REKLAMA

Płytki można już zamawiać w firmie. Mają kolor złamanego ciemnego różu.

Obecnie w ofercie Cegielni Dąbrówka znajdują się cegły elewacyjne, cegły ręcznie formowane, ceglane płytki ścienne oraz podłogowe. Firma produkuje także ręcznie formowane kształtki ceglane, które wraz z cegłami, tworzą spójne systemy wykorzystywane do ozdoby budynków, elewacji oraz elementów małej architektury. Wyroby cegielni posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, spełniają wszystkie normy, zostały docenione przez architektów, konserwatorów zabytków, firmy budowlane oraz indywidualnych odbiorców z Polski i zagranicy.

Firma specjalizuje się w produkcji, stylizowanych i naturalnie postarzanych cegieł, używanych do renowacji i rekonstrukcji zabytków. Jej cegły użyte zostały do rewitalizacji wielu zabytkowych budowli m.in. zamek w Malborku, fabryka Izraela Poznańskiego w Łodzi (obecnie hotel Andel's - Manufaktura). Zaletą tych cegieł jest naturalny, stary wygląd.

Cegielnia Dąbrówka mieści się w Zgierzu.

Podobał się artykuł? Podziel się!