REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Optymalna akustyka i design w jednym? W sam raz dla biur!

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 paź 2017 13:23
Optymalna akustyka i design w jednym? W sam raz dla biur!
fot. materiały prasowe

Systemy sufitowe zapewniają wnętrzom optymalne warunki akustyczne, które są niezbędne w zarówno w biurach, hotelach, jak i centrach handlowych. Prócz funkcjonalności, oferują również dodatkowe walory wizualne. Z tego też powodu system sufitowy HeartFelt poszerzył ofertę kolorystyczną o paletę w barwach ziemi.

REKLAMA

Hunter Douglas Architectural poszerzył kolekcję modułowego systemu sufitowego o nowe barwy.

- Mamy przekonanie, że nasze sufity mogą świetnie komponować się z popularnymi materiałami, takimi jak drewno. Nowe kolory: kremowy, jasny brąz, średni brąz, ciemny brąz oraz umbra sprawiają, że sufit nawiązuje do wyglądu i struktury drewna – stwierdza Pieter van Rees, Business Development Manager Hunter Douglas Architectural

Filcowe panele są łatwe w montażu, mocuje się je na dźwigarkach nośnych dostosowując szerokość łączeń do potrzeb projektanta. Ze względu na właściwości filcu, system jest odporny na uszkodzenia, a także na brud i kurz, co sprawia, że jest łatwy w utrzymaniu. Modułowe systemy sufitowe to dobre rozwiązanie do różnego rodzaju budynków: od przestrzeni biurowych, przez centra handlowe po obiekty użyteczności publicznej, takie jak szpitale czy szkoły.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie