×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Palcem po smartfonie. Teraz tak rozświetlisz obiekty architektoniczne, budynki i mosty

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 cze 2018 13:11
  • Aktualizacja: 25 cze 2018 13:12
Palcem po smartfonie. Teraz tak rozświetlisz obiekty architektoniczne, budynki i mosty
fot. mat. prasowe

Nowa Aplikacja Scene management od Signify umożliwia osobom zarządzającym oświetleniem sterowanie oświetleniem fasady danego budynku z dowolnego miejsca i w dowolnej chwili za pomocą smartfona lub tabletu.

REKLAMA

Signify poinformował o wprowadzeniu nowej aplikacji - Scene management - działającej w chmurze, która pozwala przedsiębiorstwom szybko i bezproblemowo zmieniać architektoniczną iluminację budynku za pomocą smartfona lub tabletu. Aplikacja specjalnie zaprojektowana do użytku na urządzeniach typu smart jest kolejnym dowodem na to, że firma jest liderem w obszarze oświetlenia zintegrowanego i łączenia oświetlenia z Internetem Rzeczy.

Dzięki aplikacji Interact Landmark Scene management, za pomocą jednego ruchu palcem, osoby zarządzające oświetleniem mogą sterować iluminacją mostów, budynków i pomników oraz ją modyfikować. Można zdalnie zaprogramować spektakularne pokazy świetlne upamiętniające szczególne wydarzenia miejskie czy lokalne lub narodowe święta .. Można też na przykład natychmiast spełnić prośbę biura burmistrza, aby zalać most różowym światłem w celu wsparcia Światowego Programu na rzecz Świadomości Raka Piersi.

- Miasta i przedsiębiorstwa coraz częściej wykorzystują iluminacje architektoniczne, żeby nadać budynkom niepowtarzalny styl. Potrzeba natychmiastowej reakcji na prośby składane poza godzinami pracy biura, czy na ostatnią chwilę, była zwykle kłopotliwa dla zarządzających oświetleniem. Dzięki aplikacji mogą teraz elastycznie zmieniać scenerie oświetleniowe w dowolnie wybranym momencie. Pokazuje to, jak bardzo Interact Landmark wspiera osoby zarządzające oświetleniem, ułatwia sterowanie i pomaga sprawić, że miasta są nowocześniejsze i przyjemniejsze do mieszkania - powiedział Jacques Letzelter, Global Business Leader Public Segment w biznesie Signify.

Sterowanie światłem w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca

Zarządcy budynków mogą spersonalizować swoje ustawienia konta i mieć bezpieczny dostęp do systemu architektonicznego oświetlenia spoza biura. Mogą zmieniać kolory, włączać pokazy świetlne i przeglądać harmonogramy. Ponieważ aplikacja działa w chmurze, upoważnieni użytkownicy nie muszą się logować przez VPN.

Aplikacja jest częścią wachlarza możliwości Interact Landmark i będzie dostępna od czerwca 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie