REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Powitanie wiosny: nowe kolory fugi

  • Autor: propertydesign.pl
  • 31 mar 2014 11:21
Powitanie wiosny: nowe kolory fugi
Zaprawa fugowa Sopro DF10, fot. Sopro
Powitanie wiosny: nowe kolory fugi
Powitanie wiosny: nowe kolory fugi

Trzy nowe, intensywne kolory pojawią się 1 kwietnia we wzorniku zaprawy fugowej Sopro DF10 Design Fuga Flex 1 - 10 mm.

REKLAMA

Kwiecień to miesiąc eksplozji kolorów. Marka Sopro wprowadziła trzy nowe, żywe kolory zaprawy fugowej Sopro DF10 Design Fuga Flex 1-10 mm.: czerwony sygnałowy, ciemnoczerwony i ciemnoniebieski.

Uhonorowana prestiżową nagrodą TopBuilder 2014cementowa, elastyczna, szybkowiążąca zaprawa fugowa Sopro DF10 charakteryzuje się dużą wytrzymałością i trwałością barw. Nie tworzący osadów wapiennych, zgodny z normą CG2 WA wg PN-EN 13888 produkt, nadaje się do spoinowania okładzin z kamienia naturalnego oraz wszelkiego typu okładzin ceramicznych. Efekt perlenia oraz technologia Hydrodur® chronią zaprawę przed przenikaniem wody i zabrudzeniami, co sprawia, że produkt sprawdzi się zarówno we wnętrzach, jak i w obszarach zewnętrznych i basenach kąpielowych. Sopro DF10 nadaje się także do fugowania płyt i płytek o grubości poniżej 4mm.

Do tej pory we wzorniku barw produktu dominowały kolory ziemi. Obok stonowanych, zgaszonych odcieni szarości, beży i brązów pojawiają się trzy mocne kolory: ciemnoniebieski, ciemnoczerwony i intensywny, sygnałowy czerwony. Nowe odcienie to możliwość zabawy kolorem, która pozwala na dopasowanie fugi i okładziny ceramicznej lub efektowne, kontrastowe zestawienia. Czerwień dobrze zaprezentuje się z bielą, ciemnoniebieskie fugi skomponują się np. z płytkami w odcieniach gołębich i granatach. Szeroka gama kolorystyczna fugi DF10 pozwala na wiele aranżacyjnych eksperymentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie