×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prawdziwy kunszt artystyczny

  • Autor: propertydesign.pl
  • 05 maj 2014 11:54
Prawdziwy kunszt artystyczny
Drzwi z linii Florence, fot. Kopp
Prawdziwy kunszt artystyczny
Prawdziwy kunszt artystyczny
Prawdziwy kunszt artystyczny
Prawdziwy kunszt artystyczny

Leonardo da Vinci napisał kiedyś, że piękno rzeczy śmiertelnych mija, lecz nie piękno sztuki. Nowa kolekcja szklanych drzwi reliefowych firmy Kopp to połączenie wielu lat doświadczenia z kunsztem artystycznym, przygotowana dla wszystkich tych, którzy szukają nietuzinkowych, nowoczesnych rozwiązań i pragną nadać wnętrzom niepowtarzalny charakter.

REKLAMA

Drzwi z linii Florence wykonane są z reliefowego, hartowanego szkła o grubości 8 mm, odpornego na różnego rodzaju uszkodzenia i spełniającego wszelkie normy bezpieczeństwa.Dzięki specjalnej obróbce termicznej, możliwe jest stworzenie na jego powierzchni dowolnego wzoru dekoracyjnego, który może być umieszczony zarówno na wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie szyby.

Szkło poddane ręcznej obróbce, dzięki zastosowaniu artystycznej techniki stapiania, przekształca się w szklaną płaskorzeźbę. Umożliwia to tworzenie płaskich oraz przestrzennych, zarówno kolorowych, jak i bezbarwnych form, które uatrakcyjnią każde wnętrze.

Kopp posiada asortyment oferujący wiele propozycji sprawdzających się w nowoczesnym wnętrzu. Uzupełnienie skrzydła drzwiowego stanowią indywidualnie dobierane klamki, okucia, czy też zamki. Każdy wzór występuje w wersji jedno- i dwuskrzydłowej, a także przesuwnej oraz giętej o specjalnie wyprofilowanej tafli szkła.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie