×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pufy zero waste: barwna linia wełnianych mebli "z odzysku"

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • Opublikowano: 17 sie 2020 13:18
  • Zaktualizowano: 17 sie 2020 13:22
Pufy zero waste: barwna linia wełnianych mebli "z odzysku"
Kolekcja wełnianych pufów VANK_TRI. Fot. Mat. prasowe

Marka Vank wypuściła na rynek limitowaną linię trójkątnych pufów Tri, które wykonywane są z resztek tkanin: naturalnej wełny w pięknych, nasyconych kolorach.

REKLAMA

Kolekcją VANK_TRI o podstawie trójkąta można doposażyć biuro, któremu brakuje pobudzających wyobraźnię kolorów i kształtów. Obejmuje ona trzy wysokości mebli, które mogą funkcjonować jako puf - taboret, hoker lub stolik. Są to: 75, 60 i 45 cm. Pufy dostawiane do stołów, pod ścianą, w kącie urozmaicą i wyróżnią przestrzeń.

Poszczególne elementy kolekcji - z uwagi na swoją lekkość - mogą być często przestawiane oraz zestawiane w ciągi i konfiguracje zgodnie z zamysłem użytkowników. To doskonałe narzędzie dla zespołów kreatywnych. Poziomo ustawione  mogą służyć jako podpórka pod plecy dla osoby siedzącej na podłodze, w korytarzu itp.

Dzięki wykończeniu naturalną wełną, pufy mają działanie akustyczne - wełna częściowo pochłania dźwięki. Im więcej takich tkanin - materiałów włóknistych, tym większe zmniejszenie pogłosu i hałasu.

- Nasz dostawca wełen Synergy i Blazer jest również społecznie zaangażowany m.in. wspiera takie programy jak Wool for Water, w którym część zysku z każdego sprzedanego metra wełny przekazywany jest na akcję Just a Drop na rzecz projektów wodnych w Kenii - możemy przeczytać w komunikacie prasowym firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie