×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Rozwiązania do zadań specjalnych

  • Autor: propertydesign.pl
  • 28 kwi 2014 09:49
Rozwiązania do zadań specjalnych
Nova Pro do toalet publicznych, fot. Sanitec Koło
Rozwiązania do zadań specjalnych
Rozwiązania do zadań specjalnych
Rozwiązania do zadań specjalnych
Rozwiązania do zadań specjalnych

Przebywając poza domem poszukujemy miejsc przyjaznych, funkcjonalnych i czystych. Dotyczy to toalet publicznych, odwiedzanych każdego dnia przez setki a nawet tysiące ludzi. Ich wnętrza i wyposażenie powinny spełniać najwyższe wymagania.

REKLAMA

Toaleta może stać się także wizytówką obiektu, świadczącą o stosunku właścicieli do odwiedzających go osób. Dotyczy to łazienek m.in. w centrach handlowych, biurowcach czy np. dworcach i lotniskach. Najnowsza seria ceramiki łazienkowej Nova Pro znakomicie ułatwi realizację tego zadania. Do wyboru są m.in. różnego typu umywalki, miski ustępowe i pisuary. Wszystkie z nich zaprojektowano w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić utrzymanie czystości, zadbać o higienę oraz ograniczyć zużycie wody.

Tu, gdzie liczy się higiena…

Np. miska ustępowa wisząca Nova Pro typu Rimfree® pozbawiona jest wewnętrznego kołnierza. Dzięki temu dbałość o higienę jest łatwiejsza, bo nie ma trudnodostępnych miejsc idealnych dla bakterii i drobnoustrojów. Specjalny rozdzielacz wody powoduje, że cała wewnętrzna powierzchnia miski jest dokładnie opłukana. Rozwiązanie Rimfree® zostało pozytywnie ocenione przez ekspertów branżowych.

… oszczędność

Ograniczenie zużycia wody w miskach ustępowych i pisuarach z tej serii pozwala na znaczące, długofalowe oszczędności. Wiszące miski Nova Pro umożliwiają spłukiwanie tylko 4 lub 2 litrami wody. Jest to jedno z najbardziej oszczędnych rozwiązań na rynku. Ciekawą propozycją do toalety dla panów jest także bezwodny pisuar Cero, wyznaczający nowe standardy toalet publicznych.

…oraz wygoda

O poczuciu komfortu w dużym stopniu decydują detale. Blat z umywalkami nie tylko ułatwia utrzymanie czystości, ale jest także wygodnym miejscem do odłożenia np. torebki w toalecie damskiej. Do wyboru jest szereg tego typu umywalek, które mogą być wpuszczone w blat lub zamontowane pod nim. Wygodę i poczucie intymności w toalecie zapewnią także np. wolno opadające deski sedesowe czy ceramiczne przegrody międzypisuarowe.

Ponadczasowe wzornictwo, czystość i komfort tkwiące w każdym detalu – toaleta publiczna może być harmonijnie zaaranżowanym, higienicznym wnętrzem, spełniającym wszystkie oczekiwania. Innowacyjne rozwiązania i dobrze przemyślane projekty to recepta na stworzenia wnętrza, które bez wahania podda się najbardziej surowym ocenom.

Sanitec Koło jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki Koło i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie