×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Starożytne tkaniny odkryte na nowo w kolekcji tapet włoskiej marki

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 27 sty 2021 10:12
  • Aktualizacja: 27 sty 2021 10:26
Starożytne tkaniny odkryte na nowo w kolekcji tapet włoskiej marki
fot. mat. prasowe

Nowa kolekcja tapet włoskiej marki Tecnografica za sprawą cyfrowej technologii podkreśla sploty, przędzę, haft starożytnych tkanin, odkrytych wśród skarbów domostw z poprzedniego stulecia.

REKLAMA

Każdy obiekt jest funkcjonalny, nawet jeśli nie posiada aspektu estetycznego, podczas gdy czysto dekoracyjne przedmioty mogą być ewidentnie bezużyteczne. Jednakże ta rzecz, która potrafi połączyć walory użytkowe i piękno, tworzy tę wartość, którą można nazwać prawdziwym współczesnym wzornictwem. Jego funkcja jest określona jego formą, podczas gdy jego wygląd jest jego duszą. Tkanina może stać się suknią, pokryciem, obrusem, kocem… ale gdy jest połączona z aspektem piękna, otwiera swoją osobowość, kreatywność, wartość społeczną.

Teraz funkcja tkaniny i dekoracji historycznej połączone zostały w nowej kolekcji tapet obiektowych Tessuti włoskiej marki Tecnografica, będącej swoistym hołdem dla sztuki. Mały ukryty skarb, który teraz ponownie się nam odkrywa z ciemności starych piwnic i znajduje nowe życie w pełnej detali cyfrowej reprodukcji na tapecie, dzięki technologii Tecnografica.

Kolekcja tapet podkreśla sploty, przędzę, haft starożytnych tkanin, odkrytych wśród skarbów domostw z poprzedniego stulecia. Mały ukryty skarb, który teraz ponownie się nam odkrywa z ciemności starych piwnic i znajduje nowe życie w pełnej detali cyfrowej reprodukcji na tapecie, dzięki technologii Tecnografica.

Kolekcja Tessuti to sześć pięknych wzorów, z których każdy posiada kilka wersji kolorystycznych. By otrzymać pomoc z obliczeniem, wizualizacją, lub zamówić próbkę skontaktuj się z polskim dystrybutorem marki Tecnografica, Carpet Studio.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie