Ukłon w stronę stylu retro, czyli nowa kolekcja grzejników kolumnowychPropertyDesign.pl - 02-06-2020 15:48


Ponadczasowa forma to cecha charakterystyczna grzejników z tej serii. Dodatkowo czyste linie, zaokrąglone krzywizny i brak widocznych szwów spawalniczych czynią z nich dekoracyjny detal we wnętrzach.

Emanują harmonijnym designem, jubilerską precyzją wykonania oraz ponadczasową formą. Takie właśnie są nowe rozwiązania grzewcze od Vasco. Ritmo wyróżniają się nie tylko retro estetyką, ale również wysoką wydajnością cieplną. Są dostępne w wielu wariantach oraz rozmiarach, dzięki czemu wpasują się do każdego wnętrza, od klasycznych kamienic po nowoczesne lofty przemysłowe.

Dzięki wysokiej mocy cieplnej grzejniki kolumnowe Ritmo błyskawicznie zapewniają pożądaną temperaturę nawet w największych pomieszczeniach. Ich duża powierzchnia grzewcza świetnie sprawdza się w połączeniu z instalacjami niskotemperaturowymi np. z pompami ciepła.

Czyste linie i delikatnie zaokrąglone krzywizny grzejnika składają się na idealnie harmonijny design, który z pewnością zyska przychylność architektów i projektantów wnętrz. Ten dekoracyjny grzejnik jest przykładem niezrównanej perfekcji wykończenia, bez widocznych szwów spawalniczych. Połączenie centralne gwarantuje wygodne, symetryczne ustawienie przepływu i powrotu, a jednocześnie zapewnia łatwość montażu. To współczesny komfort ogrzewania w stylu retro.

Grzejniki są dostępne w wariancie pionowym i poziomym, a także w wielu rozmiarach, dzięki czemu znajdują zastosowanie w dużych, wysokich i otwartych wnętrzach, jak również w obiektach użyteczności publicznej.