×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Umywalka niczym biżuteria do salonu… kąpielowego

  • Autor: Propertydesign.pl
  • Opublikowano: 29 wrz 2015 12:29
  • Zaktualizowano: 29 wrz 2015 12:35
Umywalka niczym biżuteria do salonu… kąpielowego
fot. Octagon, nowa umywalka z postumentem od Villeroy & Boch

Niemiecki designer Kai Steffane stworzył biżuterię do salonu… kąpielowego. Umywalka z postumentem Octagon może stanowić ozdobę łazienki. Jej forma – ośmiokąt wpisany w koło – to arcydzieło... niemieckiej precyzji.

REKLAMA

Octagon, nowa umywalka z postumentem od Villeroy & Boch, przypomina ośmiokątny brylant, a materiałem nawiązuje do trwałości tego minerału. Octagon łączy w sobie to, na co pozwala materiał TitanCeram: finezyjne kształty, precyzyjne kąty, cienkie ściany i płaszczyzny wyglądem przypominające brylantowy szlif.

Za projekt odpowiada niemiecki designer Kai Steffan. - Octagon łączy w sobie ekstremalnie cienkie ściany i odważny materiał, które razem tworzą unikalny design - mówi projektant.

Wnętrze umywalki Octagon to ośmiokąt wpisany w koło, które przypomina oszlifowany diament – w matowym odcieniu szlachetnej bieli Edelweiss. Postument, na którym umieszczona jest umywalka, może być pokryty naturalną skórą w kolorze Mocha Leather, skórą ekologiczną w kolorze Mocha Finish albo fornirem – drewnianym w odcieniu Dark Chestnut lub kamiennym – Smoky Slate. Misę od kolumny oddziela dekoracyjny miedziany pierścień. Umywalkę Octagon można łączyć z różnymi typami baterii: ściennymi, wolnostojącymi oraz montowanymi na suficie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie