Włoska marka pokazała nowy koncept do łazienekPropertyDesign.pl - 20-04-2020 13:57


Scarabeo Ceramiche, marka znana z designerskiej ceramiki sanitarnej i mebli łazienkowych, pokazała nowy koncept stworzony do przestrzeni łazienek. Diva - jak wskazuje sama nazwa - ma zachwycać i przyciągać wzrok w każdej przestrzeni sanitarnej.

Meble zostały stworzone z myślą o kolekcji eklektycznych umywalek Moon, z którymi tworzyć może różnorodne warianty wzornicze (w sumie ponad setka!) o zróżnicowanych wymiarach, kolorach i wykończeniach.

Sama Diva dostępna jest w trzech różnych wykończeniach metalowych elementów: szarym, szarym gołębim oraz, oczywiście będącej hitem ostatniego sezonu, matowej czerni. Półki i szuflady oferują różnorodne wykończenia drewniane (Alpaca, Cesio verde, Macassar, Rovere Brizzo, Rovere Nodato), a także mogą być wykonane z emaliowanej ceramiki w rozmaitych kolorach od perłowego po matowy róż czy zieleń.

Umywalki z serii Moon charakteryzują cienkie krawędzie kntrastujące z szerokimi wymiarami misy umywalki. Podobnie jest w przypadku mebli Diva, których delikatna metalowa konstrukcja podtrzymuje bardziej wyraziste elementy zestawy. jak pojemna szuflada czy sama umywalka.