Wnętrzarska marka pokazała aranżacje inspirowane kolorem roku 2022PropertyDesign.pl - 14-12-2021 12:37


Jak co roku w grudniu Pantone Color Institute wybrał w ubiegłym tygodniu kolor roku. Wnętrzarska marka Westwing przygotowała na tej podstawie inspiracje wnętrzarskie w najmodniejszym kolorze 2022: Very Peri.

Pantone Color Institute przedstawił najmodniejszy kolor nadchodzącego roku. Jest nim Very Peri. Ten ciepły odcień błękitu przełamany odrobiną czerwieni i fioletu symbolizuje nadchodzące w świecie zmiany i pobudza kreatywność. Dziś styliści Westwing podpowiadają jak wprowadzić Very Peri do wnętrz. 

Dla bardziej odważnych świetnym sposobem jest wybór Very Peri jako bazy kolorystycznej wnętrz: czy to w postaci dużych mebli, czy też ścian pomalowanych na ten kolor, efekt bez wątpienia będzie oszałamiający.

Zwolennikom klasyki i bardziej stonowanych wnętrz zdecydowanie polecamy małe akcenty w postaci tekstyliów, zastawy stołowej lub wazonów. Świetnym rozwiązaniem jest zakup szklanych, opalizujących dodatków, na przykład wazonu Rainbow z Westwing Collection. Very Peri doskonale zgra się z jasnym otoczeniem, drewnianymi elementami, jak również z wszelkimi odcieniami niebieskiego, ponieważ to właśnie z tej rodziny kolorów się wywodzi.