×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wolność jest stanem umysłu

  • Autor: propertydesign.pl
  • 24 kwi 2014 10:40
Wolność jest stanem umysłu
Wanna Freedom, fot. Ravak
Wolność jest stanem umysłu
Wolność jest stanem umysłu
Wolność jest stanem umysłu
Wolność jest stanem umysłu

Czy masz poczucie, że etap poszukiwania brakujących centymetrów w łazience jest już za Tobą? Nic nie zmusza Cię do wyboru rozwiązań oszczędzających przestrzeń? Ciesz się poczuciem wolności z wanną Freedom.

REKLAMA

Wybór należy tylko do Ciebie, bo wannę można umieścić w dowolnym miejscu łazienki - w wybranej przestrzeni, wzdłuż ściany lub przy oknie z pięknym widokiem. Wannę wyróżnia symetryczny i prosty kształt z odpowiednim kątem nachylenia ścian wewnętrznych.

Wanna Freedom w purystycznym, nowoczesnym kształcie zdominuje przestrzeń salonu kąpielowego, aby jednocześnie wydobyć harmonię wnętrza. Ze względu na swój designerski kształt zainstalowana w centralnym punkcie łazienki stanie się jej ozdobą, wokół której projektant zorganizuje przestrzeń pomieszczenia.

Oferowana jest w zestawie z wannową bateria podłogową, zmniejszając w ten sposób ryzyko nieprawidłowego doboru baterii. Wanna w rozmiarze 169 x 80 cm produkowana jest z akrylu, który dodaje wannie lekkości, nie tylko ze względów estetycznych, ale również materiału. Akryl wykorzystywany przez Ravak spełnia najwyższe wymagania i jest wystarczająco wytrzymały, aby ułatwić manipulację wanną przy jej ustawianiu na podłodze i precyzyjnym instalowaniu odpływu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie