Wykładzina Flotex Vision - bogactwo kolorów i możliwość personalizacjiForbo Flooring Systems - 09-09-2021 12:32


Flotex Vision to unikalna kolekcja wzorów wysokiej jakości nadruku cyfrowego. Forbo oferuje najszerszy w tej kategorii wybór spośród ponad 500 wzorów oraz możliwość wykreowania indywidualnego projektu. Nie możesz znaleźć odpowiedniego projektu? Forbo to też możliwość realizacji zamówienia na specjalne życzenie klienta.


Flotex Vision zapewnia indywidualny dobór kolorów do projektu również wtedy, gdy chcemy zmienić lub dopasować kolorystykę do wnętrz lub wybrać kolor zgodny z firmową identyfikacją wizualną. Ponadto firma oferuje bogactwo wzorów w szerokiej gamie kolorystycznej. Jeśli dany wzór nie spełnia oczekiwań lub klientowi zależy na stworzeniu indywidualnej wizualizacji, marka oferuje usługi projektowe na życzenie.

Zobacz kolekcję Flotex Vision

Biblioteka Cyfrowa Flotex Vision

Z ponad 500 indywidualnymi wzorami do wyboru, w tym z możliwością tworzenia własnej kolorystyki lub wzoru na życzenie, gotowy próbnik to za mało. Dlatego Forbo oferuje również  Bibliotekę Cyfrową Flotex Vision, która jest regularnie wzbogacana o nowe wzory i zawsze aktualna.

Wykładzina Flotex zbudowana jest z blisko 80 milionów gęsto flokowanych włókien nylonowych, dzięki którym możemy uzyskać niespotykaną na rynku jakość nadruku cyfrowego. Wzornictwo Flotex Vision to niezwykle żywe i intensywne wzory oraz wizualizacje w najwyższej jakości.

Zajrzyj do Biblioteki Cyfrowej Flotex Vision 

Designerskie kolekcje Flotex

Forbo Flooring Systems we współpracy ze światowej sławy projektantami, takimi jak Phillipe Starck, Tibor Reich i Ettore Sottsass, stworzyło kolekcję wykładzin o prawdziwie unikalnych i intrygujących wzorach. Marka współpracuje z designerakmi z całego świata, dzięki czemu portfolio jej produktów wciąż powiększa się o nowe wzory. Kolejne nowości już wkrótce!

Zobacz designerskie kolekcje Flotex