×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Anna Baczkowska, Knauf Ceiling Solutions na Property Forum 2022: Gdy wieje wiatr zmian, to jedni budują mury, inni stawiają wiatraki

  • Autor: AL | PropertyDesign.pl
  • 19 lip 2022 16:39
  • Aktualizacja: 20 lip 2022 14:27
Anna Baczkowska, Knauf Ceiling Solutions na Property Forum 2022: Gdy wieje wiatr zmian, to jedni budują mury, inni stawiają wiatraki
Anna Baczkowska, architektka, menedżerka sprzedaży w Knauf Ceiling Solutions, fot. mat. prasowe

Gdy wieje wiatr zmian, to jedni budują mury, inni stawiają wiatraki - przekonuje Anna Baczkowska, architektka, menedżerka sprzedaży w Knauf Ceiling Solutions. Jak branża budowlana reaguje na zmiany? Jakie trendy przewiduje? Jakie nieoczekiwania widzi na drodze? Na te i inne pytania odpowiedzi poszukamy z Anną Baczkowską w trakcie Property Forum 2022, w dniach 19-20 września w warszawskim hotelu Sheraton (www.propertyforum.pl).

REKLAMA

Złudzenie niezmienności świata to oczywiście jest tylko iluzja. Cały czas zmienia się to, co nas otacza, to czego doświadczamy. Dla wszystkich uczestników procesu budowlanego niezmienność nie istnieje. Ostatni czas mocno nas doświadczył. Rok pandemiczny dla firmy Knauf Ceiling Solutions był nie tylko rokiem trudnym ze względu na pandemię, ale również rokiem pełnym wyzwań. Ze względu na stworzenie nowego zespołu, który powstał z trzech znanych marek: AMF, Heradesign i Armstrong. Te rozpoznawalne brandy połączyły się w jedną firmę Knauf Ceiling Solutions - mówi Anna Baczkowska, architektka, menedżerka sprzedaży w Knauf Ceiling Solutions.

Dla nowego i większego zespołu szukali nowego biura, które urządzili w budynku na warszawskim Mokotowie, gdzie dotychczas siedzibę miał już Armstrong. - Biuro urządziliśmy w duchu less waste, czyli zgodnie z naszą filozofią, którą niezmiennie hołdujemy i pielęgnujemy w naszej firmie - zaznacza architektka, menedżerka sprzedaży w Knauf Ceiling Solutions.

Gdy wieje wiatr zmian, to jedni budują mury, inni stawiają wiatraki. Aby zobaczyć, jak branża budowlana reaguje na zmiany, jakie trendy przewidujemy, jakie nieoczekiwania widzimy na drodze branży, zapraszam do udziału w Property Forum - mówi Baczkowska.

12. edycja Property Forum – największej konferencji biznesowej skierowanej do firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce i regionie – odbędzie się w dniach 19-20 września 2022 r. w hotelu Sheraton Grand Warsaw. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem THE CHANGE.

Cała agenda wydarzenia na: www.propertyforum.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie