×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Certyfikacja LEED i BREEAM? ProperGate podaje pomocną dłoń

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 06 gru 2018 13:00
Certyfikacja LEED i BREEAM? ProperGate podaje pomocną dłoń
Rafał Grudzień, CEO ProperGate, fot. PTWP

Czy laureat pierwszego w historii konkursu PropTech Festival zrewolucjonizuje proces zarządzania logistyką dostaw na budowie nieruchomości? Wszystko na to wskazuje. Rafał Grudzień, CEO ProperGate, opowiedział nam, co nowego wnosi jego technologia na rynek.

REKLAMA

ProperGate jest innowacyjną technologią B2B w modelu SaaS dostarczającą rozwiązania just in time na etapie budowy nieruchomości. - Dzięki wprowadzeniu tego narzędzia zarządzamy bardzo chaotycznym procesem, który do tej pory prowadzony był zazwyczaj poprzez kontakt telefoniczny czy mailowy. Dzięki ProperGate jesteśmy w stanie monitorować procesy związane z zarządzaniem dostawami na budowę i zapewnić ich transparentność. Dzięki temu, że monitorujemy emisję dwutlenku węgla wspieramy certyfikację LEED czy BREEAM, co jest bardzo ważną korzyścią dla inwestora. Korzyści dotykają tak naprawdę wszystkich podmiotów zaangażowanych w proces budowy, a efektywność podnosimy nawet kilkudziesięciokrotnie - mówi Rafał Grudzień, CEO ProperGate. 

ProperGate to jedna z trzech technologii, która została laureatem konkursu Proptech Festival 2018.

Oprócz prestiżowego tytułu, laureaci Proptech Festival 2018 otrzymali voucher na przestrzeń coworkingową na okres 6 miesięcy w Business Link, coaching organizowany przez Proptech Poland, zagwarantowany udział w European Startup Days 2019 - wydarzeniu towarzyszącym, organizowanym podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2019 w Katowicach oraz promocję medialną w mediach Grupy PTWP (Propertynews.pl, Propertydesign.pl, Housemarket.pl).

Organizatorem PropTech Festival jest Grupa PTWP SA, wydawca portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl, organizator konferencji Property Forum 2018.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie