REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Efekt wow to za mało. Co jest ważne w projekcie biura?

  • Autor: propertynews.pl
  • 02 lis 2017 10:00

Poza atrakcyjnym wyglądem biura i "efektem wow" w przestrzeniach biurowych brakuje często funkcjonalności. O tym jak przygotować się do zmiany czy modernizacji biura mówi Marta Badura, konsultant ds. badań i rozwoju przestrzeni pracy w Grupie Nowy Styl.

REKLAMA

 

- Trzeba pytać pracowników jakie mają oczekiwania, co jest im na co dzień potrzebne w pracy. Niektórzy pracodawcy obawiają się tego, mając poczucie, że pracownicy, sławetni millenialsi będą roszczeniowi, będą oczekiwać rzeczy niemożliwych, a jeśli ich nie dostaną będą mieć pretensje do pracodawcy - mówi Marta Badura, konsultant ds. badań i rozwoju przestrzeni pracy w Grupie Nowy Styl.

Jak dodaje, doświadczenia pracy z zespołami pokazują, jakie oczekiwania mają pracownicy. - My przeprowadzamy zarówno warsztaty jak i całe, wieloetapowe procesy badawcze, aby móc tworzyć i wyposażać funkcjonalne przestrzenie. Biuro powinno tworzyć "przyjazną ścieżkę". Radziłbym, aby dobrze poznać potrzeby pracowników, ale także by zespół projektowy myślał kategoriami dnia codziennego, bo pracownicy podczas warsztatów właśnie na takie elementy zwracają uwagę - podkreśla Marta Badura.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie