×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

FDD 2018: Nowe technologie pomagają odkryć dawne materiały na nowo

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 28 lis 2018 13:30
  • Aktualizacja: 28 lis 2018 13:31
FDD 2018: Nowe technologie pomagają odkryć dawne materiały na nowo
Jakub Wiśniewski, architekt, JMW Architekci

Jakie materiały uznaje się dziś za nowatorskie? Jak nowoczesne technologie zmieniają pracę architekta? Wraz z Jakubem Wiśniewskim, architektem prowadzącym z pracowni JMW Architekci staraliśmy się znaleźć odpowiedź na te pytania. Projektant będzie jednym z prelegentów sesji "Design 4.0. Nowe technologie i innowacyjne materiały we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych", która odbędzie się podczas tegorocznej edycji Forum Dobrego Designu.

REKLAMA

- W dzisiejszym świecie architektury istnieje bardzo dużo materiałów, które możemy uznać za nowatorskie. My je odkrywamy na nowo, m.in. kamień. Dzięki wysoce zaawansowanej technologicznie formie obróbki możemy pokazać materiały w nowej odsłonie - mówi Jakub Wiśniewski, współzałożyciel, architekt prowadzący, pracownia JMW Architekci.

Architekt dodaje również, że nowoczesne technologie w bardzo dużym stopniu zmieniają samą pracę projektanta. - Pozwalają poszerzać spektrum rozwiązań, z których korzystamy. Technologie umożliwiają podążanie nowymi drogami w niespotykany dotąd sposób i w niecodziennej formie. To zdecydowanie podnosi jakość projektu - mówi.

6 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu Jakub Wiśniewski weźmie udział w sesji tematycznej "Design 4.0. Nowe technologie i innowacyjne materiały we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych".

Wstęp wolny. Rejestracja: www.forumdd.pl

Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie