REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Grupa Nowy Styl: Polskie biura wyglądają coraz lepiej

  • Autor: properynews.pl
  • 22 lis 2017 14:48

Pracodawcy zrozumieli, że warto zainwestować w przestrzeń biurową, bo jest ona ważna dla pracowników. Dlatego polskie biura wyglądają coraz lepiej - mówi Marta Badura, konsultant ds. badań i rozwoju przestrzeni pracy w Grupie Nowy Styl. Jak podkreśla, w pogoni za efektem wow, pojawia się też niepokojący trend.

REKLAMA

 

- Tak, jak coraz bardziej zwracamy uwagę jak wyglądają nasze domy i mieszkania, tak też przywiązujemy wagę do wyglądu naszych biur. Coraz częściej też mamy okazję oglądać atrakcyjne przestrzenie biurowe polskich i zagranicznych pracodawców, mających u nas swoje siedziby. Jednak to co mnie niepokoi, to kwestia zachowania równowagi między funkcjonalnością, a pięknem - mówi Marta Badura, konsultant ds. badań i rozwoju przestrzeni pracy w Grupie Nowy Styl.

Jej zdaniem niektóre biura stawiając zbyt mocno na efekt wow, tracą z pola widzenia ważne kwestie. - Koncentrując się na przepięknej strefie wejściowej na częściach wspólnych, wyglądających niejednokrotnie w sposób spektakularny, zapominają, że biuro jest miejscem używanym codziennie przez duże grupy ludzi i powinno być przede wszystkim funkcjonalne. Dlatego najpierw powinniśmy zainwestować, patrząc na to, na co chcemy położyć nacisk w tej inwestycji biurowej i zastanowić się co jest ludziom w biurze najbardziej potrzebne. Oczywiście biura ma być też wizytówką firmy, pomagająca budować jej markę, jednak nie zmienia to faktu, że z biura na co dzień korzystają nasi pracownicy, i to dla nich przede wszystkim, tworzymy biuro - dodaje Marta Badura, konsultant ds. badań i rozwoju przestrzeni pracy w Grupie Nowy Styl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie