×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jak projektować dziś biura? Czy open space odejdzie do lamusa?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 lut 2018 13:00
  • Aktualizacja: 21 lut 2018 13:02
Jak projektować dziś biura? Czy open space odejdzie do lamusa?
fot. PTWP

Dziś zmienia się podejście do projektowania biur. To już nie są typowe przestrzenie typu open space. Pracownicy mają ciekawsze miejsca do pracy np. kantyny, miejsca spotkań czy miejsca spotkań kreatywnych, które generują lepsze pomysły - mówiła Joanna Zapała, architekt, Grupa Nowy Styl podczas 4 Design Days.

REKLAMA

- Dziś najciekawszym trendem, jeśli chodzi o projektowaniu biur jest biophilic design, bo natura zawsze pomaga nam w pracy. Kolejnym ważnym trendem jest różnorodność organizacji miejsca pracy -  wskazuje Joanna Zapała.

Blisko 9 tysięcy gości biznesowych, ponad 300 wystawców, 12 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej - tak wyglądało 4 Design Days w 2018 roku. Od 15 do 18 lutego br. w przestrzeniach Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach światowej sławy architekci, designerzy oraz inwestorzy, deweloperzy, producenci i samorządowcy dyskutowali o wyzwaniach, trendach i kierunkach rozwoju współczesnej architektury i projektowania. Debatom i targom towarzyszyły wystawy, warsztaty, spotkania z projektantami oraz gale finałowe konkursów: Property Design Awards 2018, Housemarket Silesia Awards 2018 i Meble Plus – Produkt 2018.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie