×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jak wykorzystać i wdrożyć proptech w firmie? O tym na Proptech Festival

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 sie 2018 13:31
Jak wykorzystać i wdrożyć proptech w firmie? O tym na Proptech Festival
fot. PTWP

"Proptech" nie jest nowym terminem na świecie, ale ciągle nowym w Polsce. W tym roku byłem na kilku konferencjach na ten temat w Paryżu, Londynie czy Moskwie. W Polsce takich wydarzeń jest ciągle mało. Temat jest świeży i cały czas nie wiemy, jak można wykorzystać, zaadaptować i wdrożyć proptech w firmie - podkreśla Bartosz Dobrowolski, proptech ekspert, założyciel Proptech Poland, prelegent Property Forum 2018. - Będziemy mogli porozmawiać na ten temat na konferencji Property Forum w Warszawie już we wrześniu. Przy okazji konferencji odbędzie się PropTech Festival, na który zapraszam! - dodaje.

REKLAMA

Organizatorem PropTech Festival jest Grupa PTWP SA, wydawca portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl, organizator konferencji Property Forum 2018.

PropTech Festival to wydarzenie towarzyszące Property Forum 2018, skierowane do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości. Kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku – takie rozwiązania chcemy promować i prezentować przed szefami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych: deweloperów, inwestorów, zarządców i najemców. PropTech Festival to spotkania, dyskusje, prezentacje, pokazy.

Więcej o wydarzeniu

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie