REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Kolor szary wciąż na topie. Najważniejsze jest jednak łączenie kolorów, wzorów i materiałów

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 gru 2017 16:51

Dzisiejszy rynek obiektów biurowych charakteryzuje się bardzo zmienną i szeroką gamą trendów. Najważniejszą rolę odgrywa architekt, a my musimy projektować tak nasze produkty, aby dawały projektantom jak największe spektrum możliwości - twierdzi Waldemar Kulikowski, Key Account Manager, Forbo Flooring System Polska.

REKLAMA

 - Dziś inwestorzy dążą do obniżania kosztów, a deweloperzy do standaryzacji obiektów. Gdybyśmy popatrzyli na statystyki, to najczęściej sprzedawanym kolorem jest nadal… szary. Jednak nie można opierać się w projekcie tylko o jeden rodzaj lub wzór. Dlatego my jako producent przygotujemy szerokie spektrum materiałów. W niektórych przypadkach np. w płytkach dywanowych czy wykładzinach flokowanych mamy po kilkaset wzorów, struktur, czy kolorów. To daje nieograniczone możliwości architektom do projektowania przestrzeni bardzo indywidualnych - uważa Waldemar Kulikowski, Key Account Manager, Forbo Flooring System Polska.

Jak nadmienia Kulikowski, nie należy wcale szukać zupełnie niespotykanych rozwiązań. - Ważne jest umiejętne łączenie kolorów, struktur czy materiałów, dzięki temu projektowane przestrzenie zyskują inny efekt. Jeden rodzaj materiału ułożony w biurze w sposób klasyczny będzie nadawał przestrzeni wyglądu tradycyjnego. Ale ten sam rodzaj materiału połączony z innymi strukturami, kolorami itd. może sprawić, że wnętrze będzie odbierane przez nas jako typowo rozrywkowe – zauważa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie