REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Michał Styś: Przestrzeń rewitalizowana to przestrzeń autentyczna

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 lis 2017 10:18

Łódź przechodzi ogromne zmiany. W proces rewitalizacji włączyła się również firma OPG Property Professionals, która aktualnie przywraca do życia dwie ważne lokalizacje: przy ul. Piotrkowskiej - OFF Piotrkowską i przy ul. Wróblewskiego - projekt mieszkaniowo-biurowy Art Modern. Kogo przyciągają rewitalizowane powierzchnie komercyjne - mówi Michał Styś, dyrektor zarządzający firmy.

REKLAMA

- Przestrzeń rewitalizowana to przestrzeń autentyczna, w której najemcy szukają swojego miejsca do działania. Są to głównie mniejsze firmy, lokalny biznes z branż kreatywnych, w tym IT i designu - mówi Michał Styś. - Jednak obserwujemy coraz więcej chętnych na przestrzeń większą, w tym międzynarodowe korporacje, głównie z sektora nowoczesnych technologii.

Według dyrektora zarządzającego OPG Property Professionals, firmy poszukują niebanalnych biur dla swoich pracowników, bo jest to element przewagi konkurencyjnej. - Przestrzenie rewitalizowane dają możliwość pracy w atrakcyjnym miejscu, nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz budynku - dzięki lokalizacjom, często w centrum miasta - wyjaśnia Michał Styś.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie