×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Monika Karwat-Bury: Dobry design to trend, którego nie można ignorować

  • Autor: dobrzemieszkaj.pl
  • 19 gru 2018 13:00
Monika Karwat-Bury: Dobry design to trend, którego nie można ignorować

Dlaczego Polska Agencja Przedsiębiorczości zachęca przedsiębiorców do inwestowania w design? Jakie nowe działania w tym zakresie podejmuje PARP? Podczas Forum Dobrego Designu 2018 zapytaliśmy o to Monikę Karwat-Bury, reprezentującą PARP.

REKLAMA

- Design jest dziś trendem, którego nie da się ignorować. Wzornictwo, zwracanie uwagi na to, aby produkty były nie tylko coraz lepszej jakości, ale również miały ciekawy i funkcjonalny dla użytkownika design, to coraz bardziej istotny trend z punktu widzenia konkurencyjności przedsiębiorstw. A PARP skupia się głównie na wspieraniu przedsiębiorców w takich projektach, które podnoszą ich konkurencyjność - mówiła Monika Karwat-Bury z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

W tym roku wprowadziliśmy dwa nowe konkursy. Jeden z nich, o nazwie "Design dla przedsiębiorców" adresowany jest do firm spoza Polski Wschodniej. Jest to konkurs jednoetapowy, w którym przedsiębiorca ma możliwość dofinansowania zarówno usługi zaprojektowania nowego wzoru, jak również zakupu maszyn i urządzeń związanych z uruchomieniem linii technologicznej do jego produkcji oraz kosztów poniesionych w związku z przygotowaniem prototypów do produkcji - dodała Monika Karwat Bury.

Zobacz więcej relacji z Forum Dobrego Designu: www.forumdd.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie