REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Nie wyposażamy wnętrz, a pomagamy w ich tworzeniu

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 10 lis 2017 15:01
Nie wyposażamy wnętrz, a pomagamy w ich tworzeniu
Fot. materiały prasowe

- Home Concept to galeria wnętrz, czyli ponad 50 salonów oraz 300 produktów w Warszawie na siedmiu tysiącach metrów kwadratowych, a w Katowicach na jedenastu. To miejsce, gdzie znajdziesz inspirację, pomoc, ciekawe rozwiązania i materiały, a do tego będziesz tu mógł miło spędzić czas. Inspirujemy pokazując najnowsze trendy w kwestii tworzenia wnętrz – od stanu surowego do miejsca, w którym poczujesz się komfortowo - mówi Rafał Tarnawski, współwłaściciel i założyciel Galerii Wnętrz Home Concept.

REKLAMA

Czym jest Home Concept?

Rafał Tarnawski: Home Concept to galeria wnętrz, czyli ponad 50 salonów oraz 300 produktów w Warszawie na siedmiu tysiącach metrów kwadratowych, a w Katowicach na jedenastu. To miejsce, gdzie znajdziesz inspirację, pomoc, ciekawe rozwiązania i materiały, a do tego będziesz tu mógł miło spędzić czas. Inspirujemy pokazując najnowsze trendy w kwestii tworzenia wnętrz – od stanu surowego do miejsca, w którym poczujesz się komfortowo.

Czym Home Concept różni się od galerii wyposażenia wnętrz?

Zacznijmy od tego, że my nie „wyposażamy” wnętrz. My chcemy pomóc w ich tworzeniu. Naszą ambicją było stworzenie przestrzeni, w której oprócz najlepszych materiałów i produktów znajdziesz pomoc i doradztwo fachowców z wielu dziedzin. Pod jednym dachem od inspiracji do realizacji.

Jaka idea przyświecała podczas tworzenia galerii wnętrz? Skąd pomysł na taką przestrzeń?

Naszą ideą jest nie ilość, a jakość – w tym też jakość usług. Doskonale wiemy, że nie wszyscy dziś mają czas i ochotę biegać, szukać i wybierać wśród ogromnej ilości produktów, jakie oferuje rynek. Chcemy wykonać tą najbardziej uciążliwą część pracy za naszych klientów. My już zajęliśmy się selekcją tych najciekawszych i najbardziej obiecujących marek, funkcjonujących na polskim rynku. Chcemy inspirować naszych klientów, dawać im komfort zakupów, oszczędność czasu i kompleksowość usług.

Home Concept ma ambicje budowania społeczności skupionej wokół architektury i designu. Jak zamierzacie to osiągnąć? 

Architektura i design są bardzo ważne, ale w naszym przypadku musimy patrzeć na nie poprzez pryzmat klienta. Tak naprawdę, to zarówno architektura, jak i design są elementami, które służą do realizacji naszych planów i marzeń. Chcemy edukować i propagować kulturę urządzania wnętrz poprzez organizację różnego rodzaju eventów, spotkań i prezentacji zarówno klasycznych stylów, jak i najnowszych trendów, niezależnie od tego, czy chodzi o materiały, czy techniki.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie