REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Niezwykła inwestycja na jedynej wyspie w Warszawie

  • Autor: propertynews.pl
  • 27 lis 2017 09:38

Grupa Myoni przygotowuje w Warszawie inwestycję, którą ze względu na jej lokalizację, śmiało nazwać można wyjątkową. Zielona oaza z historyczną zabudową, otoczoną fosą, a na niej kompleks aparthotelowy z dwoma kameralnymi biurowcami. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna Szaroszyk&Rycerski Architekci.

REKLAMA

Inwestycja Grupy Myoni znajduje się na jedynej wyspie w Warszawie. To 7-hektarowy obszar otoczony trzema hektarami fosy, położony na terenie dawnych rosyjskich koszar z przełomu XVIII i XIX wieku.

- Fort Cze to nazwa naszej inwestycji nawiązująca do historycznej lokalizacji – mówi Paulina Piliszek, kierownik sprzedaży Myoni Group. - Trwa budowa około stu lokali wysokiej klasy o różnorodnych powierzchniach od 33 mkw. do 170 mkw. Powstaną także dwa budynki biurowe o powierzchni 390 mkw. każdy. Na naszym terenie znajdują się też zabytkowe koszary, które powstały na przełomie XVIII i XIX wieku. Odrestaurowujemy je pod ścisłym nadzorem konserwatora zabytków. W ich wnętrzach powstanie strefa gastronomiczno-restauracyjna, a także fitness i niewielkie delikatesy. Negocjujemy także budowę basenu. Prace są bardzo zaawansowane i powinny zakończyć się do połowy przyszłego roku. - Chodzi też o zagospodarowanie całego terenu zielonego - podkreśla Paulina Piliszek.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie