REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Postawili za cel poprawę jakości życia w mieście i optymalizację... parkingów

 • Autor: PropertyNews.pl
 • 09 gru 2022 11:34

Opracowali technologię zarządzania miejscami parkingowymi w oparciu o ideę sharing economy. Zostali laureatem konkursu PropTech Festival 2022. Na czym polega rozwiązanie ParkCash?

REKLAMA

 • ParkCash to mobilne systemy parkingowe dla biurowców i obiektów PRS.
 • Rozwiązanie zostało laureatem konkursu PropTech Festival 2022.
 • PropTech Festival to wydarzenie towarzyszące Property Forum 2022, skierowane do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości: biur, centrów handlowych, magazynów, hoteli czy inwestycji mieszkaniowych.
 • Nowoczesny system rezerwacji miejsc parkingowych ParkCash dostosowany jest do dynamiki pracy hybrydowej, ponieważ rozwiązuje problem pustych miejsc parkingowych w biurowcach. Po wprowadzeniu systemu miejsca nie muszą już być przypisane na stałe do jednej osoby, zamiast tego każdy pracownik może zarezerwować je przy pomocy aplikacji mobilnej. Ponadto, te osoby znacznie chętniej korzystają z parkingu firmowego, ponieważ każdy ma możliwość zostawienia swojego samochodu w biurze.

  Komfort, optymalizacja i oszczędność czasu

  System rezerwacji ma wpływ na komfort korzystania z miejsca pracy. Pracownicy mają możliwość zaplanowania podróży, ponieważ wiedzą, czy są dostępne miejsca parkingowe. W przypadku ich braku mogą wybrać alternatywną metodę dojazdu do pracy, np. komunikacją publiczna. Pracownicy również nie tracą czasu na szukanie miejsca parkingowego – to oszczędność nawet 15 minut dziennie. Co więcej, nie krążą wokół budynku i nie generują niepotrzebnych korków w mieście, co ma ogromny wpływ na środowisko.

  Nowoczesny system rezerwacji miejsc parkingowych ParkCash dostosowany jest do dynamiki pracy hybrydowej, ponieważ rozwiązuje problem pustych miejsc parkingowych w biurowcach, fot. mat. ParkCash
  Nowoczesny system rezerwacji miejsc parkingowych ParkCash dostosowany jest do dynamiki pracy hybrydowej, ponieważ rozwiązuje problem pustych miejsc parkingowych w biurowcach, fot. mat. ParkCash

  System rezerwacji miejsc parkingowych pozwala również podnieść wartość biura w oczach najemców. Dzięki niskiej barierze wejścia i abonamentowym modelu płatności zarządca nieruchomości może niskim kosztem zmodernizować biurowiec. Tym sposobem można wyróżnić się na tle konkurencji lub zdobyć nowych najemców, którzy doceniają zastosowanie technologii w nieruchomościach (PropTech).

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie