×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tapety w przestrzeniach wspólnych: sposób na podniesienie prestiżu inwestycji

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 15 gru 2020 10:22
Tapety w przestrzeniach wspólnych: sposób na podniesienie prestiżu inwestycji
Małgorzata Krzeczowska, Sales Manager i Prokurent w Newmor Polska

Nasze produkty mają ogromny potencjał, który można doskonale wykorzystać zarówno w obiektach komercyjnych, ale także w częściach wspólnych nieruchomości, podnosząc jej prestiż i bezpieczeństwo, a co za tym idzie wartość  — mówi Małgorzata Krzeczowska, Sales Manager i Prokurent w Newmor Polska.

REKLAMA

W częściach wspólnych w budynkach mieszkalnych powszechnie wykańcza się ściany farbą. Dlaczego warto sięgnąć po tapety?

Największą zaletę tapet obiektowych stanowi przede wszystkim ich funkcja ochronna – zabezpieczają ścianę przed zarysowaniem, zabrudzeniem, a także maskują delikatne niedoskonałości powierzchni. Dodatkowo ich czyszczenie i konserwacja jest niezwykle proste, co jest bardzo ważnym aspektem w obecnej sytuacji, która zmusza nas do zachowania odpowiednich standardów bezpieczeństwa.

Wykorzystanie delikatnych środków czyszczących nie uszkodzi powierzchni tapety, nie wpłynie na jej kolor ani wygląd, czego przy ścianach pomalowanych farbą nie możemy być pewni. Decydując się na tego typu wykończenie, możemy mieć pewność, że nasza inwestycja będzie zachwycać latami.

Dodatkowym atutem, który może być niezwykle istotny dla przyszłych mieszkańców, jest autorska technologia Clean Vinyl Technology™ marki Len-Tex. Dzięki niej okleiny ścienne pozbawione są wszelkich szkodliwych substancji takich jak m.in. ftalany i metale ciężkie, mając niezwykle pozytywny wpływ na jakość powietrza we wnętrzach.

Kolejną istotną zaletą jest unikalny i prestiżowy efekt wizualny, jaki możemy osiągnąć w gruncie rzeczy w bardzo prosty sposób. Designerskie wzory, a także możliwość personalizacji nadruków pozwalają na stworzenie oryginalnych przestrzeni wspólnych. W ten sposób możemy podnieść standard naszej inwestycji — oferując luksusowe i bezpieczne wykończenie. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych to wysoka jakość naszej inwestycji — warto o tym pamiętać.

Do kogo kierujecie swoją ofertę? Czy są to konkretne inwestycje?

Ofertę kierujemy przede wszystkim do architektów, inwestorów i deweloperów, którzy pragną zapewnić mieszkańcom ich inwestycji ochronę i wysoki standard na lata — nie tylko na czas odbiorów. Nasze produkty mają ogromny potencjał, który można doskonale wykorzystać zarówno w obiektach komercyjnych, ale także w częściach wspólnych nieruchomości, podnosząc jej prestiż i bezpieczeństwo, a co za tym idzie wartość. 

Czy deweloperzy korzystają również z innych produktów z oferty Newmor Polska?

Tapety obiektowe to nasz topowy produkt, który znalazł swoje zastosowanie w wielu realizacjach. Deweloperzy jednak coraz częściej chcą urozmaicić przestrzenie wspólne, korzystając z wykładzin dywanowych, paneli winylowych w lobby mieszkaniowym, czy wykładzin PVC. Nieruchomości o wysokim standardzie to między innymi atrakcyjne widoki z okna, doskonała lokalizacja czy udogodnienia w postaci basenu i siłowni, ale także designerskie wykończenie części wspólnych. Niestandardowe rozwiązania w wykończeniu tych przestrzeni to bezsprzeczny atut, który wyróżnia daną inwestycję na tle konkurencji i realnie wpływa na wzrost sprzedaży.

Czy produkty Newmor mogą być wykorzystane w budynkach ubiegających się o certyfikację LEED?

Oczywiście. Zielone budynki coraz częściej pojawiają się na terenie Polski i bardzo nas ten fakt cieszy. Sektor budownictwa to prężnie rozwijająca się branża i bardzo ważne jest, aby rozwijała się ona w jak największej zgodzie ze środowiskiem naturalnym. W Newmor Polska od lat dbamy, aby nasze produkty spełniały najbardziej rygorystyczne wymogi w dziedzinie bezpieczeństwa i ekologii. W naszej ofercie znajdują się produkty powstające z przetworzonych materiałów, mogą być one poddane ponownemu recyclingowi, ich produkcja generuje jak najmniej odpadów, a materiały, z których powstały pozbawione są wszelkich szkodliwych substancji. Liczne ekologiczne certyfikaty i atesty to potwierdzenie tego, że Newmor Polska to design, jakość i ekologia.

Jakie macie doświadczenie we współpracy z deweloperami?

Mamy za sobą owocne realizacje, których dotychczas najwięcej było w Warszawie, w Częstochowie, w Krakowie, na Pomorzu i w innych dużych miastach w Polsce. Popyt na okleiny ścienne w częściach wspólnych bloków mieszkalnych rośnie od kilku lat. Deweloperzy zauważają, że produkty wysokiej jakości sprawdzają się i są doskonałą inwestycją podnoszącą jakość i standard ich nieruchomości.

Dziękuję za rozmowę.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie